Czarne paski po bokach ekranu w grach

Witam!

Otóż mam problem , ponieważ zainstalowałem windows 7 na laptopie i jak włączam grę np: counter strike to mam czarne paski po bokach i to na każdej rozdzielczości tak jest . Na widnows vista wszystkie gry idealnie chodziły , a jak zainstalowałem win 7 to mam teraz takie czarne paski po bokach we wszystkich grach.Jeśli ktoś wie jak zrobić to proszę o wytłumaczenie , jak ten problem rozwiązać .

mój komputer:

karta graficzna: ati mobilty radeon hd 3650 ddr 2

procesor: intel core 2 duo 2.40 GHz

pamięć ram : 4 gb ddr 2

Dysk twardy : 320 GB

windows 7 ultimate 64 bit

Proszę o pomoc.

:? witaj z tego co widzę masz trochę słabą karte graficzna

Grafika nie ma znaczenia, a na pewno nie przy Counter Strike…

W ustawieniach grafiki w CS-ie zaznacz “Widescreen” :arrow: to przestawi tryb pracy CS-a na tryb szerokoekranowy 16:9/16:10. W innych grach musisz zrobić podobnie - ustawić odpowiednią dla swojego monitora rozdzielczość, a w razie potrzeby - włączyć tryb szerokoekranowy.

Masz ustawione skalowanie ekranu. Żeby to zmienić, robisz tak.

Otwierasz Catalyst Control Center/ Moje wbudowane ekrany / Właściwości. I tam będziesz miał opcję do zmiany skalowania. Jeżeli nie będziesz mógł z niej korzystać to zrób następujące kroki.

Nie zamykaj menu właściwości ekranu,przejdź do paska zadań, po prawej stronie kliknij ppm na ikonę ATI, znajdź tam opcję zmiany rozdzielczości, zmień na jakąkolwiek. Zatwierdź. Teraz w menu CCC powinieneś mieć możliwość do ustawienia skalowania. Ustaw na “pełen ekran”.

Odpal grę, i ciesz się pełnym ekranem :slight_smile: