Czarny ekran podczas korzystania z firefoxa

Mam taki problem.Czasami podczas korzystania z firefoxa ekran monitora robi sie czarny słyszę jedno piknięcie i musze zrestartowac komputer a czasami wszystko wraca do normy bez koniecznosci restartu kompa.Podczas gdy ekran jest czarny komputer nadal dziala bo słysze muzyke z winapa.Ma to miejsce tylko wtedy gdy korzystam z internetu z firefoxa.Nie wiem dlaczego tak sie dzieje.Moze to wina javy(wersja 6 update 3) a moze cos z karta nie tak.Pomożcie mi jak wiecie o co chodzi.Z gory dziekuje.

To mój sprzęt:

Intel Pentium DC E2160

Asrock 4core dual sata2

Ati Radeon HD2400Pro MSI

Zasilacz 350W nie znam marki

XP SP2 Home

Przeinstaluj stery do grafiki + reinstall firefoxa.

Juz tak robilem nawet windowsa przeinstalowalem na nowo.Ale nadal to samo sie robi.

Być może grafa uszkodzona.

Sprawdź ją na innym kompie, ew. do swojego podepnij inną i sprawdź czy tak bedzie.

Grafa jest dobra bo sprawdzalem na innym kompie.Sęk w tym ze czarny ekran się robi tylko gdy korzystam z firefoxa.W pewnym momencie wszystko staje jedno pikniecie i czarno.Gdy nie korzystam z przegladarki wszystko jest cacy.Co to moze byc?

ziom1983 może jakieś rozszerzenie do FF nawala. skasuj katalog:

C:\Documents and Settings\{nazwa konta windows}\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox

usuniesz, wszystkie ustawienia FF i zainstalowane rozszerzenia. uwaga - zostaną również usunięte zakładki.

Jak już usuniesz, ten folder, to reinstaluj FF.

ok sprobuje ale watpie ze to cos da bo robilem format i na nowo instalowalem wszystko.dodam jeszcze ze te czarne ekrany wystepuja tak raz na 2 dni.

ziom1983 jeśli reinstalowałeś system, to rzeczywiście nie pomoże.

wygląda na problem sprzętowy, albo coś ze sterownikami, spróbuj zainstalować inne/nowsze sterowniki.

ok jeszcze raz dzieki.