Czego Wam brakuje w Internecie?

Witam…

Wydawało by się, że w Internecie jest już wszyskto. Czy jednak na pewno? Jakiego typu serwisu Wam brakuje? Proponuje uruchomić wyobraźnię.

Pozdrawiam.

jak się potrafi obsługiwać taki wynalazek jak google to wszystko sie znajdzie …

nie mogę się z tobą kolego zgodzić, kiedyś już szukałem kilku rzeczy i nic konkretnego to co chciałem nie znalazłem

moim zdaniem ;] jest za mało nut (polskie piosenki) ;/ Oprócz pewnego jednego forum to nic nie ma ;/ hehe

a ja myślę, że Twój problem polega na złym zapytaniu do google :stuck_out_tongue: trzeba umiejętnie szukać!

paru rzeczy nie ma,

ogólnie to można znaleść wszystko ale to może kogoś nie zadowolić

Fajnie by było jakby się wpisało w google tytuł piosenki i już można ją ściągnąć…

Przydałoby się też coś takiego, że jakby się wpisało kilka słów piosenki i już by tytuł piosenki wyskakiwał.

A może już coś takiego istnieje? Jeśli tak, to proszę napisać!

ja tam zawsze jak w google wpiszę słowa piosenki to znajdę tytuł. ale wiadomo, że nie wyskoczy on sam z siebie na środku ekranu w czerwonej migoczącej ramce :roll:

Może http://wildbits.com/tunatic/ ?

A mi brakuje np. zeby dalo sie “pobrac” aparat cyfrowy, telefon, samochód… a nie isc do sklepu a jeszcze najlepiej za darmo… xD (chyba przesadziłem z ta wyobraźnią) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley:

przyjęło się powiedzenie “jak czegoś nie ma w internecie to znaczy że tego nie ma”

mi brakuje czegos takiego, że możesz do googli wrzucić np. zdjęcie i w necie wyszukuje co to jest. np. ładujesz zdjęcie jabłka i wyszukuje ci w necie frazę “jabłko” :smiley:

A mi czego brakuje ? N U T ! Szukam 2 dni i nie ma ! Są ! Mam ! Ale ■■■■■■■ wersja dla zaawansowanych ekspertów z rusko-chińskiej strony, a ja chce nuty zwykłe proste…

Strony z której można pobra, komórkę, telefon XD Jak kolega wspomniał :stuck_out_tongue: Albo za pokazaniem paragonu, wymienic ktoregos z członków rodziny :smiley:

Mało jest specjalistycznych rzeczy np. z biochemii :smiley:

No nie powiem żeby było mało “…biochemi…” :google:

Mi brakuje tego, żeby na forum.dobreprogramy.pl klikając w link zamieszczony w poście, otwierał się na nowej karcie, bo czesto się zapominam i jak klikam lewym przycickiem myszy, to póxniej muszę cofać, żeby wejść na forum i często jest potrzebne na nowo zalogowanie się.