Częste rozłączanie się Internetu

Wiem ,że teraz zaczął się sezon letni na burze i inne zjawiska no, ale hej przecież wiadomo, że internet się wyłącza przy takiej pogodzie . Okej więc wyłączam . Następnie sieć trochę popracuje i bum ,np. dziś o godz. 7.30 zrobiłam Internet z rana ponieważ była burza , ale potem o godz. 12 już się rozłączył znowu.

Powyrzucałam gry w które mój brat mało kiedy gra . Oficjalnie teraz skanuje Avastem komputer . Co może być przyczyną i jak to naprawić ?

Może czas zmienić operatora ?

Nie dzięki w neostradzie jestem bardzo dlugo i to mi wystarcza . A tak wgl. to znalazl mi avast ; 2037 plikow zarażonych , usunela je i skanuje dalej .

Jak skończy załóż temat w dziale Bezpieczeństwo, wstaw logi OTL: analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

i poczekaj aż ktoś je przeanalizuje. Będziesz miał wówczas pewności że infekcji już nie ma.

Masz w ogóle jakiś modem, router lub cokolwiek? Czy przy połączeniu występuje jakiś błąd? Kontaktowałaś się z dostawcą?

Mam Liveboxa , przy połączeniu nie ma żadnego problemu łaczy normalnie , a po jakimś czasie samoczynnie się rozłacza.

Rozłącza się podczas korzystania z internetu czy np. po chwilowym niekorzystaniu z komputera i tym samym internetu? Jeśli to drugie, to sprawdź czy w Liveboksie w ustawieniach WAN/ADSL jest opcja podtrzymania łącza (Always On lub Keepalive) i czy jest ona aktywna. Ewentualnie daj zrzut ekranu z ustawień WAN/ADSL z Liveboksa.

Rozłacza się podczas korzystania . Nie mogę znaleźć ustawien … Może coś z tego obejrzysz , " http://imageshack.us/f/221/beztytuuqys.png/ "