Czy da się sprawdzić czy ktoś kradnie mi sygnał z radiówki?

Witam!

Pytanie jak w temacie.

tak, zaloguj się na router i sprawdź status sieci wi-fi (jakie urządzenia z niego korzystają).

Sorry, ale pokręciłem. Chodziło mi o to, że. Mam neta 512kb/s i sciaga mi sie czy to rano czy wieczorem z prędkością 1-5kb/s. Pingi są po 1000. Zasięg mam 91%. A link i tu jest problem bo raz pokazuje 5%, tzn… robie takiego tricka xD, że zostawiam włączone okienko na którym pisze zasięg i na przykład pobieram Sybota. I jak się sciąga to pisze 69% linka 74%. A ja wezmę wyłączę okno i szybko kliknę na nie z powrotem to jest 5%. I tak jest bez wyjątku czy to rano czy wieczór. I tak mam w planach zmianę Neta ale chciałbym wiedzieć czy to moja wina, że tak wolno chodzi?

co to za net ?? masz router z AP w domu ?? napisz coś więcej o połączeniu z internetem.

Zgłaszałeś problem providerowi?.

PS.

Bo może tak jest ustawione, że przeglądanie stron i dostęp do

serwera pocztowego mają zdecydowany priorytet, a ściąganie

( nie napisałeś czego ) jest celowo tak potraktowane.

Z doświadczenia wiem, że radiówki przy niższych temperaturach, opadach deszczu, mgle działają gorzej :slight_smile: Pamiętam jeszcze zanim założyłem Netię ile się nakląłem na mojego dostawcę radiowego internetu. Najlepszym rozwiązaniem będzie rozmowa z dostawcą.

Mam kartę sieciową ASMAX 311 (nie pamiętam jestem u kumpla). To nie tylko chodzi o ściąganie. Strony wolno się włączają. Jak był u mnie admin 2 razy to mówił, że to nie jego wina, mówił że coś blokuje. Kazał mi 2 razy formatować kompa bo mówił, że wir może być.

Złączono Posta : 08.10.2007 (Pon) 18:19

Jak? Wiem, że w przeglądarce wpisuje się adres bramy, ale co potem?? Tam pisze żeby podać nazwę użytkownika i hasło. Skąd mam je wziąć??