Czy DriverEasy jest bezpieczny?

Piszę w dziale “Problemy z oprogramowaniem”, bo nie widzę bym w innym mógłbym zapytać czy użycie programu DriverEasy jest bezpieczne? Wątpliwości moje biorą się stąd, że jestem domorosłym użytkownikiem komputera. Po instalacji programu przeskanowałem komputer, który wykazał, że jest 12 sterowników nieaktualnych, a dwóch brakuje. Wyczytałem, że mogę dokonać instalacji sterowników z bazy DriverEasy, boję się jednak, że może się coś namieszać. Czy instalacja sterowników ma sens, bo jak na razie komputer “chodzi” bez zarzutu?

Jeśli “chodzi” komputer bez zarzutu, to bądź ostrożny z aktualizacją sterowników według podobnych programów. Sprawdź też obraz systemowego Menadżera Urządzeń na obecność tam pytajników lub wykrzykników. Jeśli są, to odpowiednie sterowniki należy zainstalować lub zaktualizować. I do tego radzę się ograniczyć. Jeśli nie ma tam żadnych takich oznaczeń, to daj sobie spokój.

Przeczytaj też komentarze do tego programu DriverEasy: http://www.dobreprogramy.pl/DriverEasy, … 20522.html