Czy nowa grafika i ram wystarczy...?

Witam

Komputer posiadam taki jak w podpisie, chciałbym w nim zmienić grafike na HD4850 i dokupić 2GB ram (2GB w jednej kości, bo jak sie nie myle w mojej płycie gł. mam jeszcze tylko jedno wolne miejsce)

Po wymianie grafiki i dokupieniu ram’u chciałbym by poszły mi na max detalach gry takie jak Crysis Warhead, STALKER Clear Sky, czy inne nowe gry i te ktore jeszcze nie wyszły np. GTA4 - oczywiście system bym zmienił na Viste i miało by to wszystko chodzic pod DX10

Czy procesor wystarczy? Zasilacza nie bedzie trzeba wymieniac?

Pozdrawiam

Procesor do kręcenia od razu. Zasilacz… Myślę, że pociągnie.

Zasilacz do wymiany, procek słaby, lepiej uzbieraj na nowego kompa… Ale jeśli koniecznie chcesz, to wymień zasilacz + 1 gb ram [3-4 GB Ram do gier do ideał]…

Fachowiec się znalazł, tak, procek za słaby, zasilacz to pewnie jakieś niemarkowe g… :x

Na Procka dobre chłodzenie i ostro podkręcić powinien dać rade :slight_smile:

Niestety zasilacz do wymiany

Znowu fale krytyki… Darth ReX , zasilacz do TAKIEJ karty pamięci powinien być mocny… widzę, jak bardzo się znasz…

Kurde, ten zasilacz jest właśnie NA TYLE MOCNY, że pociągnie tą kartę. Nie same waty się liczą, jakość też, a ten zasilacz zaliczany jest do MARKOWYCH.

Twoja płyta ma cztery sloty na pamięć najlepiej kup 2x1GB identyczne jak te co masz obecnie.Vista ma podobno problemy z działaniem z trzema kościami pamięci.Co do wymiany komputera to zostawmy wypowiedź bez komentarza.

Własnie sie już doczytałem ze posiada 4 sloty na ram, i kupie 2GB w dualu czyli 2x1GB 800 CL5 :wink:

Co do zasilacza, to powinien wystarczyć mówicie? Nie odbije sie to na jakości i wydajności w działaniu pozostałych podzespołów?

Wymiana calego kompa :P? Czy to już taki złom :X?

Nie zebym sie chwalił czy coś, ale Clear Sky czy Crysis chodzi płynnie pod DX9 na ~srednich detalach :>

Ja bym ogólnie radził sprzedać ten komplet, i wykminić za jakieś 250zł dobry komplet markowych ramów 2x2GB.

Ale to kolejne koszta, a chicabym by ich bylo jak najmniej :>

W proline kupie TAKIE same ramy za 95zł

Grafika za 470zł, starą sprzedam za jakies 250zł myśle, a na kompie powinno chodzic wysztko na full :>