r   e   k   l   a   m   a

darmowy program do zrobienia z kompa FTP

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

14 postów w tym temacie

Napisano

znalazlem pare programow ale wszystkie platne a tak w ogole za cholere nie wiem jak sie do tego zabrac. moze ktos by mi pomogl? ;)

Napisano

Polski darmowy program ALACER

POLECAM!!!

Napisano

Jeśli chcesz zrobić na swoim kompie serwer, bo zainstaluj - Krasnal Serv, lub XAMPP.

Napisano

dzieki za wszyskie odpowiedzi, w razie problemow sie tu wyslowie :wink:

ok zaden z wyzej wymienionych nie dziala (tzn. gry podaje adres serwera i na niego wchodze jest blad 404) :o LOL. ale mam tu ubaw juz sie mecze ponad 30 minut :wink:

pomozcie mi PROSZE, bo chce kumplom z usa udostepnic filmiki z sylwestra i generalnie nie chce mi sie rozsylac kazdemu po kolei ;)

Napisano

Oczywiscie wiesz o tym ze podstawą jest posiadanie zewnetrznego IP. Jeżeli takie posiadasz to jest to mozliwe. Zainstaluj i uruchom Krasnala i wstaw pliki jako strone www. W pliku httpd.conf (Dostępny w ustawieniach) w linijce 296 wpisz zamiast tego co tam jest ten zewnetrzny IP które masz. Zapisz zrestartuj Krasnala. Skopiuj pliki do krasnal\www\pliki\ i podaj kumplom adres.

http://twoje_ip/~pliki/ :-D

Napisano

lazikar

:wink: dzieki to na prawde dziala. kumpela z wielkiej brytanii wlasnie cos ode mnie sciaga :)

reszcie dziekuje za pomoc rowniez!

Napisano

aha czy jest jakis sposob na moje dynamiczne IP??? zebym nie musial ciagle zmieniac wartosci w pliku "httpd.conf"???

slyszalem cos o programie No-IP ale nie bardzo wiem o co chodzi, przydzielili mi jakas wirtualna domene i kazali sciaganac programik ktory przesyla moje aktualne IP na ta wlasnie domene, co kolwiek to znaczy i tak nie wiem jak zrobic tak, aby za kazdym razem nic nie zmieniac w wyzej wymienionym pliku.

ale naplatalem :shock:

jakies pomysly?

Napisano

A jeżeli ja np. mam NEOSTRADĘ lub SDI i nie mam zewn. IP [mój IP to 10.0.0.1], czy jest możliwość go skąś 'ściągnąć' ?? :?

Napisano

A jeżeli ja np. mam NEOSTRADĘ lub SDI i nie mam zewn. IP [mój IP to 10.0.0.1], czy jest możliwość go skąś 'ściągnąć' ?? :?

A od kiedy neostrada nie ma zewnętrznego?

Napisano

neostrada ma. inaczej tez by mi nie dzialalo :wink:

Napisano

A od kiedy neostrada nie ma zewnętrznego?

Daję przykłąd ... :D :)

Napisano

tzn. jak masz LAN to mozesz zapomniec o zewnetrznym - no chyba ze u ciebie na kompie jest modemik

o ile nie masz routera. 8)

Napisano

aha czy jest jakis sposob na moje dynamiczne IP? zebym nie musial ciagle zmieniac wartosci w pliku "httpd.conf"?

Nie słyszałem o takim. Jest to niestety denerwujące. Zreszta jak by był to zapewne na stronie krasnala by taka informacja się pojawiła. :-D

Napisano

Może wystarczy w tamtym miejscu wpisać domenę z No-Ip zamiast adresu IP ? Apropo neostrady z lanem, ja tak mam, router w domu i dzieli neo na trzy kompy i jakoś servy moge stawiać :P

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0