Darmowy serwer pocztowy

Witam all !!

Chciałbym mieć własny adres e-mail, ale za bardzo nie wiem jak to zrobić. Próbowałem zrobić serwer e-mail w programie MailEbable, ale coś mi nie wychodzi, bo The Bat nie ściąga mi plików z serwera, ściągnął tylko jedną wiadomość: "Congratulations, your new e-mail account has been activated and is ready for use. " A reszta wiadomości w ogóle nie dochodzi. Może znacie inne darmowe serwery pocztowe.

Jeśli był już ten temat, to przepraszam, ale szukałem na forum podobnego tematu i nic nie znalazłem :confused:

http://www.konto.pl

ZAKŁADANIE NOWYCH KONT WSTRZYMANE 


Serwis Konto.pl z dniem 24 maja 2007 nie będzie udostępniał nowych darmowych kont. Marka Konto.pl zostaje zastąpiona główną marką firmy AlphaNet. Osoby zainteresowane niedrogimi usługami hostingowymi, jednocześnie cechującymi się stabilnością i niezawodnością działania marki AlphaNet, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą, która będzie dostępna od czerwca 2007. Szczegóły na stronie www.alpha.pl

Trochę się spóżniłem. Pow3r_shell znasz może jeszcze inne linki ??

KLIK

Na interi nie można dawać swojej domeny, musisz wybrać jedną z których ci oferują. A ja chciałbym mieć swoją domene, w ogóle chciałbym mieć e-mail toxek@master.pl .

to chyba tylko płatne

Złączono Posta : 29.05.2007 (Wto) 13:41

BTW na początku mówiłeś o adresie mailowym a nie o domenie