Deamon Tools i SPTD (ciągłe restarty)

Witam Serdecznie !

To mój pierwszy temat na waszym forum. Mam wielki problem z Deamonem ver. 4.35.5 (with sptd 1.62). Mój problem zaczął się gdy zainstalowałem kiedyś pierwszy raz Deamon Tools Pro właśnie z SPTD (wcześniej używałem Lite i jeszcze jakichś starszych wersji). W trakcie instalacji poproszono o ponowne uruchomienie systemu, po restarcie przed pojawieniem się paska ładowania Windows komuter sam się resetuje. Potem tylko przywrócenie ostatnich działających ustawień stawia system na nogi. Dałem sobie na jakiś czas spokój. A teraz próbuje zainstalować ver. Lite lecz jest od tamtej pory to samo. Dodam, że próbuje już dłuższy czas z tym walczyć, przeszukałęm chyba całe google ale nic nie pomagało. Grzebałem w rejestrze i wszystko na nic. Jestem tym strasznie zirytowany i mam nadzieję, że mi pomożecie :wink: Z góry dziękuję

Ściągnij i zainstaluj SPTD for Windows 2000/XP/2003/Vista/Windows 7 (32 bit) , narzędzie do odinstalowywania napędów wirtualnych , odinstaluj Deamona za pomocą tego narzędzia , przeczyść rejestr systemowy CCleaner -em , restart kompa… zobacz czy wszystko OK …dopiero teraz zainstaluj DAEMON Tools Lite 4.35.6

Sorry, że tak późno, deamona juz wczesniej usunelem. Zainstalowalem te sptd prosi o restart i zwis, reset przy ladowaniu windy, ostatnia znana konf. i dopiero w ogóle mozna wejsc do pc, czyli to co wczesniej juz tego probowalem ;/

Czy towarzyszą tym zjawiskom ekrany BSOD? Jak tak to zrób to co napiszę :

Gdy resetuje sie komputer z nieznanych powodow to nalezy:

Panel Sterowania --> System --> zakładka zaawansowane** Uruchamianie i odzyskiwanie --> Właściwości …Odznacz opcję Automatycznie uruchom ponownie**…podczas kolejnej awarii pokaze sie niebieski ekran z kodem bledu.

Pierwszym krokiem jaki musisz zrobić będzie ściagniecie i zainstalowanie Microsoft Debugging Tools , który znajdziesz tutaj: CLICK

Gdy juz zainstalujesz program wchodzisz : Start -> Programy -> Debugging Tools For Windows -> WinDbg.exe

Otworzy się okienko programu.

Klikasz na File - Open Crash Dump (Ctrl+D)

Teraz musisz odszukać plik dumpa. Standardowo Windows XP zapisuje je sobie w %systemroot%/minidump (c:\windows\minidump) i tam wlasnie nalezy ich szukać.

Pliki te posiadaja unikalną nazwę, na przyklad: Mini121504-01.dmp

P.S - daj log z Debugging Tools For Windows - może dowiemy się więcej na temat Twoich problemów

Ok niestety nie mam na to teraz czasu. Zajme się tym w weekend, mam pilniejszy problem, jesli chcesz to zajrzyj nod32-problem-t390931.html

Dodane 12.04.2010 (Pn) 16:43

Więc tak Kliszka, zrobiłem tak jak mówisz, faktycznie jest Blue Screen: STOP: 0x00000024 (0xF78C64EO, 0XF78C61DC, 0X8AF11889) Microsoft Debugging Tools zainstalowany, niestety nie mode znaleśc tego pliku dumpa. Program ściągałem stąd: http://ptf.com/get/6461/. Co robic ??

Dodane 16.04.2010 (Pt) 17:29

I jak żadnych pomysłów ??