Dell Inspiron 1545 -- windows 7 cz xp sp 3?

Witam !!

Posiadam tego laptopa i chciałbym się dowiedzieć o wybrać !

Z góry dzięki !!

Podaj konfigurację komputera, bo ten model w większości ma przyzwoitą, ale różne się zdarzają.

Procesor : intel pentium T4200 - 2000 MHz

RAm : ddr2 400Mhz

Ile pamięci ram?

2 gb

Myślę, że spokojnie możesz wybrać 32-bitowy windows seven.

Pomijając ilość pamięci i tak procesor mu ogranicza możliwości do XP.Seven napewno by mulił.

coś mi się wydaje, że nie pracowałeś pod win7… system chodzi naprawdę dobrze…

Właśnie na nim siedzę od kilku miesięcy.Na drugiej partycji mam XP-eka.Procesor 3,2 GHz,DDR2-2 GB.Nie muszę używać Everesta,wzrost użycia procesora na 7 słyszę po obrotach dodatkowego wiatraka.Tylko po co przemęczać lapka i stressować się jego wolną pracą.? Tylko dlatego że W7 jest trendy…

stalesz , no popatrz, a na moim T42 z 1 GB RAM, działa całkiem przyzwoicie. Na Acerze z 2 GB RAM, działa bardzo dobrze.

Bierz Windows 7!

Mam chyba taki sam laptop jak ty z marki i konfiguracji (ja dokupiłem 1 gb ramu wczoraj)

i 7 chodzi jak marzenie. Jeżeli miałbym możliwość oddałbym moje licencje na stary komp windows XP oryginalny za sevena.

Odczujesz że to inny świat. Chodzi mi wszystko ,a do tego DELL wspiera windows 7 w 100% czyli sterowniki będą.

Jeszcze ani razu sie nie zawiesił z temperaturą? Lekko ciepły ale to nie gorący tylko taka fajna temperatura jak się ręce kładzie aż nie chce się ich podnieść :stuck_out_tongue:

Ja mam wersje 64 bitową i kilka programów to na 2gb ramu podczas działania systemu świeżego brał 700mb ramu na start. Po zainstalowaniu GG, Anty wir , firewall , Steam i kilku programów działających w tle ledwo do 900 mb skoczyło gdzie na Windows XP pewnie było by więcej.

Włącza się około 30s-35s. Działa jak marzenie! Taka moja opinia bo chyba mam taki sam laptop :stuck_out_tongue: