Dobregry.pl - nowe dziecko portalu?

Hej

 

Czy ktoś wie coś o stronie http://www.dobregry.pl/? Zbytnio tam nic nie ma, ale jednocześnie ciężko powiedzieć, czy wisi to długo, czy może jest to jakaś nowa inicjatywa.

 

 

Linki na dole prowadzą do portalu http://www.dobreprogramy.pl/

 

reaktywacja Gamikaze ?

 

Ja nie wiem, ale też to zauważyłem :slight_smile:

Zwykła “tablica reklamowa”…

 

Jak widać, właścicielem jest Xenium.

To w zasadzie na razie eksperyment, być może w przyszłości ewoluuje do czegoś większego.

Layout mógłby być bardziej “dobroprogramowy”

Oddzielna domena, oddzielny layout.

 

Skoro redakcja przyznaje się do eksperymentu, to patronat DP plus analogiczny layout = siła marki. Eksperty na to branding mówią czy jakoś tak.

Mimo, że DP bardzo dobrze zachowuje równowagę między app / grami (co musi być w świecie geeków niełatwe), to zauważ że forum jest wypełnione problemami graczy. Taki eksperyment mógłby z czasem ewoluować w stronę swoistego kompedium dla graczy, wliczając w to reorganizację forum.

Jeżeli byłaby z tego kasa, chociażby wyłącznie za reklamy, to taka organizacja rozwoju ma ręce i nogi - baza userów w jednym miejscu, wspólne forum z zachowaniem historii, odznak itp. Różne layouty to sugestia, że stoi za tym projektem inny zespół, a eksperci od sieci, sprzętu i aplikacji nie chcą być z tym związani, a w to trudno mi uwierzyć.

Na HZ/CZ się jakoś nie załapałem póki co, ani nie gadam z redakcją portalu… może są jakieś inne powody takiego a nie innego rozwoju dobregry - jeżeli tak, to nie jest to moja sprawa na tą chwilę… może się kiedyś dowiem a może nie i nic mi do tego jak tozwija się portal. Jako w miarę aktywny forumowicz może i chciałbym mieć jakiś wpływ na forum, ale portal to domena redakcji i oni najlepiej wiedzą jaką drogą chcą iść (prawda, @Redakcjo ?).

Wygląd strony nie powala. Layout bardzo prosty, nie przyciąga wzroku.

Jak pisałem, to na razie eksperyment. Layout celowo jest ciemny ponieważ taki przy małej liczbie contentu wyglądał lepiej i bardziej komponuje się z grami. Być może w przyszłości to zmienimy jak projekt rozwinie skrzydła, na razie na to za wcześnie. To samo tyczy się prostoty wyglądu - gry są kolorowe, strona na razie ma być w założeniu jedynie hubem z którego można te gry uruchomić.