Dodatek service pak 3

Witam i mam pytanie-mam cały czas włączone aktualizacje automatyczne na komputerze i zawsze coś mi tam ściąga i się aktualizuje, teraz częściej bo miałem przymusową reinstalacje systemu,i właśnie przed chwilą zainstalował mi się service pack 3 , a zawsze miałem 2 na starym kompie 1.Jaka jest różnica i czy nic się nie ************ jak to jest z grami bo przeważnie do tego używam kompa :lol: Pozdrawiam i sorki za niewiedzę.

Edycja

Przestrzegam:

Za kolejne wykropkowanie wyłapiesz warna.

Agaton

Service Pack 3 jest ważny ponieważ zawiera różne “łatki”, i zapezpieczenia.

SP3 to zbiór poprawek od wydania SP2 (było o tym wiele razy na forum a nawet jest na stronie głównej artykuł)

Nic nie zaszkodzi go mieć a nawet jest to wskazane dla bezpieczeństwa

Service Pack 3 zawiera wszystkie aktualizacje i poprawki jakie ukazały się do kwietnia 2008.

Service Pack 3 nie ma żadnego wpływu na gry.

Skoro już go masz to co za problem przetestować?? Ja go używam niemal od dnia premiery i nie było z nim najmniejszego problemu.

Jeżeli SP3 zainstalował się bez problemów to ciesz się z tego.

Tak j/w to tylko poprawki które łatają dziury przed wirusami i na gry nie ma to żadnego znaczenia.

Przeczyść komputer CCleanerem oraz Eusing Free Registry Cleanerem :

viewtopic.php?f=16&t=254087

Wyłącz ,Aktualizacje automatyczne".

Temat : viewtopic.php?f=13&t=243854&p=1606785#p1606785

Dzięki za informacje i rady ,na razie wszystko ok’ XMan poco wyłączać widocznie to czemuś ma służyć.

Pozdrawiam :lol:

Nie przeczytałeś podanego tematu.

Oczywiście że służy ale tylko raz w m-cu.

Przecież możesz włączyć aktualizacje na chwilę co drugi wtorek m-ca lub co drugą środę tak jak ja robię.

Przeczytaj podany temat jeszcze raz to może zrozumiesz o co mi chodziło.

spoko XMan-u mnie było ustawione codziennie o 3.00-o tej porze to ja śpię-komp też,teraz ustawiłem w każdą niedzielę bo wtedy komp chodzi non stop.Pozdro :smiley:

Jeszcze nie zrozumiałeś.

Może inni forumowicze wytłumaczą ??

Proszę o pomoc. :slight_smile:

ok’ niech Ci będzie zmieniłem na środę jak aktualizacje dają tylko we wtorki :wink: może do niedzieli by dla mnie nie starczyło :stuck_out_tongue:

Start -> Panel sterowania -> Aktualizacje automatyczne - zaznacz ,Wyłącz Aktualizacje automatyczne" - Zastosuj - OK.

Póżniej będzie wyskakiwać ,upierdliwa" ikonka to wystarczy jak zastosujesz xp-AntiSpy / w temacie /

i zaznaczysz ,Wyłącz usługę automatycznej aktualizacji" oraz ,Wyłącz centrum bezpieczeństwa" - na dole klikasz ,Zastosuj ustawienia".

Raz w m-cu czyli co drugi wtorek m-ca lub środę włączysz i zaktualizujesz a póżniej ponownie wyłączysz aktualizacje.

To jest moja dobra rada a Ty możesz robić inaczej ponieważ to jest osobista sprawa.

dobra ale nie teraz bo coś znowu ciągnie :lol: a xp -antispy mam :smiley: