Drugi taki sam Chat z innym miejscem zapisywanie wiadomości

Witam. Potrzebuje nieco pomocy, mam pewien Chat do którego link dodam na samym dole i chciałbym żeby były 2 takie. To znaczy. Obydwa beda na tej samej stronie, obdwa łączą się z bazą SQL i obydwa musza być takie same, ale… muszą mieć oddzielne zapisywanie w MySQL wpisanych do niego wiadomości i konwersacji. Pod żadnym pozorem nie mają sie ze sobą łączyć.

Jest cos takiego możliwe, a jeśli tak to prosiłbym o wytłumaczenie co gdzie trzeba zmeinić w plika Chatu żeby konwersacje byly zapisywane tak jakby oddzielnie.

Pozdrawiam, Robert.

PS. Dołączam link do podglądu plików Chatu: http://www.sendspace.pl/file/024a18480497651b6dc13b6

zjebcik , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Próbowałeś odpalić instalator drugi raz i wpisać inny prefix ? :stuck_out_tongue:

Dzięki, to już cos mnie naprowadziło, tylko teraz rozkminiam czy wystarczy odpalić to jeszcze raz z innym prefixem, bo nie chce żeby sie coś pliki gryzły.

PS. Areh może być taki Temat ?

Pozdrawiam, Robert.

Dodane 27.10.2012 (So) 16:54

Ok, zrobiłem tak jak mówiłeś, czyli zmienić Prefix, ale też zmieniłem nazwe paru folderów i oczywiście jak zmienilem nazwe folderów to i w plikach trzeba było po zamieniać zeby pliki mogły się odnaleźć więc podmieniłem wszystkie słowa iChat na iChat_MOD. iChat wyświetla się, ale gdy chce dodac post wyświetla się taki komunikat:

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/siwcze/domains/help2m.pl/public_html/engi/engine/classes/mysql.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/siwcze/domains/help2m.pl/public_html/engine/modules/iChat_MOD/ajax/add.php on line 32

końcówka add.php zamienia się po chwili refresh.php ze względu odświerzania iChatu co 15 sekund.

W załączniku iChat z pozmienianym plikami itp. co wczęsniej opisałem

http://www.sendspace.pl/file/2c55db57b7e313f1ae697ee

Prosze o pomoc bądź wskazówki,

Pozdrawiam, Robert.