Drukarka canon ip 4000 nie drukuje w kolorze

Mam taki mproblem.Wdrukarce canon ip 4000 nie mogę wydrukować kolarów .Na czarno drukuje bez problemu.Zaznaczam że drukarka do końca drukowała kolor ,aż pewnego razu przestała drukować.wmieniłem tusz

i dalej nic.włożełem puste pojemniki to mi sygnalizuje brak tuszu.Może ktoś mi poradzi co mam zrobić.

krystoforo , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Często drukowałeś w kolorze? Teraz wyrzuca błędy podczas drukowania czy poprostu wypuszcza pustą kartkę? Jak tam z głowicą?

Dość częstoJak drukuję coś w kolorze (np:tekst na czerwono )to kartka wychodzi czysta i drukarka nie sygnalizuje błędów.Potem zmieniam kolor tekstu na czarno to wychodzi kartka zapisana tekstem.W jakim stanie jest głowica

myślę że dysze nie są zapchane .Ostatnio czyściłem ją ( patyczkiem higienicznym nie wyciągając jej z drukarki a drukarka była włączona .Czy to mogło uszkodzić głowicę.

Wydaje mi się, że głowicy patyczkiem higienicznym czyścić się nie powinno, ale tego Ci już nie powiem dokładnie. :slight_smile: