Dziwne wyłączenie kompa przy użytkowaniu

Dziś w koło godziny 11 grałem sobie w grę przeglądarkową, poruszałem się WSAD-em i, by expić klikałem szybko LPM. Nagle przeglądarka się zamknęła, ikony pulpity zniknęły, pasek start chyba też i nastąpił proces zamknięcia komputera. Po uruchomieniu wszystko było OK. Czyżby robaki szalały? NOD wykrył jednego wirusa nie wyleczył wcześniej 7 też nie leczone, ale tam nie wiem, czy skończył skanowanie.

skan kompa online (Kasperkiem itp. ) -> i wyniki :smiley:

Zrób skan OTL Instrukcja

Załóż temat w dziale bezpieczenstwo-f16.html

Jeśli ci się spieszy to zrób skan za pomocą Dr.WEB CureIt

a nie walnąłeś(popchnąłeś) go w przycisk albo przycisk nie zacina się czasem

Ja miałem ręce ponad klawiaturą a komputer (skrzynkę mam typu tower więc to niemożliwe) chyba że mam umiejętności telekinetyczne o których nie wiem.

Zatem skan otl i malware dam może popołudniu, a procek 0.9 ghz 256 sd ram i geforce 2 nie uciągnie dr web i mogę najwyżej dodatkowo kaspersky online scanner

ja miałem przypdaki że komuś się włączyć komputer po uderzeniu go(nawet nie w przycisk tylko gdzieś z boku)

Może te nowsze skrzynki mają tendencję do tego na moim zabytku potrafi iść gothic 2, HP książę półkrwi czy global mu za czasów s6 ep3

Wyniki się opóźnią z powodu założenia hasła przez malware, dyskusją będzie może kontynuowana jutro w topiku.

To na bank wina malware, skoro antywirus coś tam wykrył. Hasło to nie jest straszny problem - trinity rescue kit i po problemie. Jak wpiszesz sobie w szukajkę YT trinity rescue kit password bypass to znajdziesz poradnik jak właśnie kasuje się tym ustrojstwem hasło. Po zresetowaniu hasła działaj na trybie awaryjnym, a najlepiej awaryjnym z obsługą neta żebyś mógł bazę wirusów zaktualizować. Malware jest najlepiej wytępić przez awaryjny tryb pracy systemu, ponieważ Windows inicjuje w tym trybie tylko to, co potrzebuje do działania systemu, a więc malware nie funckjonuje w tym trybie. Sam miałem nawet kilka lat temu przypadek, gdzie zapałem kupę syfu, bo wszedł mi trojan pobierający z sieci kolejne infekcje i za cholerę nie mogłem dziadostwa wytępić, po czym jak wszedłem w tryb awaryjny i zrobiłem skanowanie antywirus wytępił wszystko bez problemu…

Nawet nie wiedziałem o tym rozwiązaniu, zresztą tę akcję miałem rano a nie wiem kto byłby kiedy w domu. Hasło admina jak się założyło też kasuje?.

Aha tylko jak mam soft uruchomić jak coś? bo chyba tylko pendrive wchodzi w grę. i musi być tak samo jak windows xp czyli czyste pliki bez folderu?

Jak coś się zabezpieczyłem się, robak który odpowiada za zmianę hasła dostaje się przez port 1.5k i 5k i na mojej zmianie niczego teraz nie zrobi, podobnie jak wargbot odpowiedzialny za ten błąd.

Trinity wypalasz na na płytę i odpalasz na tej samej zasadzie co płytę z Windowsem, czyli wkładasz płytę, ustawiasz w BIOSie rozruch na napęd i to jest wszystko. Hasła kasuje dla każdego konta jakie jest w systemie, tak więc nie ma problemu. Tak jak pisałem, wpisz sobie w szukajkę YouTube’a trinity rescue kit password bypass i będziesz miał wszysto krok po kroku pokazane.

A pliki z obrazu na pena i do usb też zaskoczy?

Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz.