Dziwne zachowanie systemu

Witam!

Otóż grając sobie dziś w grę (Wolfenstein:Enemy Territory) komputer tak jakby zaciął się ale HDD dalej działał, pojawiły się na ekranie dziwne czarne paski, nie duże, próbowałem włączyć Menadżera Zadań ale nie chciał się włączyć. Zresetowałem komputer, ładował system, już miał pokazywać się ekran powitalny kiedy nagle na dosłownie moment pojawił się BlueScreen(było to w mgnieniu oka) i się sam zresetował. Wyłączyłem funkcję żeby nie uruchamiał ponownie po BS i spisałem numer techniczny o to on:

***STOP: 0[bezspacji]X00000050 (0[bezspacj]XA5A99FAC, 0[bezspacji]X00000001, 0[bezspacji]XF5B61032, 0[bezspacji]X00000000)

Czy ktoś może wie co się dzieje

Tak dzieje się za każdym razem kiedy odpalam komputer.

PS. Musiałem wstawić [bezspacji] bo wychodził jakiś allien…

wygląda na to że padła grafa,podaj konfig,jaką karte masz

Przez tryb awaryjny usunąłem aplikację (Xfire) którą jako ostatnią zainstalowałem, i zmienił się kod techniczny

***STOP: 0[bezspacji]X00000050 (0[bezspacj]XA5923FAC, 0[bezspacji]X00000001, 0[bezspacji]XF5B61032, 0[bezspacji]X00000000)

jeżeli w trybie awaryjnym uruchomiłeś i był bluesceen t znaczy że chodzi tu o problem sprzętowy,jeżeli pojawiły ci sie czarne paski na monitorze a potem bluescreeny to można podejrzewać kartę graficzną lub w ostateczności płytę lub zasilacz

Chodzi mi o to że już po wyjściu z trybu awaryjnego i normalnym odpaleniu komputera w chwili kiedy ma się pokazać ekran powitalny wyskoczył BS z owym kodem.

Mógłbym zrobić zdjęcia jak te paki wyglądają. teraz podaję dane karty graficznej:

NVIDIA GeForce 7300 GT

Data i wersja sterownika: 2006-06-01 wersja 9.1.3.1

O jaką konfiguracje Ci chodzi?

sterowniki inne zainstaluj,najlepiej ze strony http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl i zobacz jak to bedzie

Ale jak mam zainstalować? Jeśli nie mogę normalnie włączyć komputera, tylko na tryb awaryjny.

Dodane 07.01.2011 (Pt) 22:49

Cóż teraz kiedy ma się pokazać ekran powitalny monitor jakby gasł tzn. robi się czarne tło i nic więcej, a mam jeszcze taką ciekawostkę, jak wchodzę w BIOS to są litery poprzestawiane.

Np: Advanbdd BHOS Features lub Integrated Perhphdralr.

O co tu chodzi?

Dodane 08.01.2011 (So) 19:56

Chciałem zrobić format kompa, kiedy Instaluje urządzenia i jest na 34 minucie instalacji komputer prosi o płytę i wyskakuje taki komunikat:

Włóż do stacji dysków CD ROM [:E] dysk CD oznaczony "NVIDIA Network Bus Instalation Disk #1" i kliknij przycisk OK


Aby skopiować pliki z innej lokalizacji na przykład z dyskietki, również kliknij przycisk OK.

Nie mam owej płyty kiedy klikam Anuluj po chwili wyskakuje BlueScreen o numerze *** STOP: 0x00000050 (0xA5FB5FAC, 0x00000001, 0xF526A032, 0x00000000)

a poniżej: *** nv4_mini.sys - Address F526A032 base at F514C000 i coś tam dalej…

O co chodzi?

Dodane 08.01.2011 (So) 21:43

Udało mi się sformatować kompa, teraz mam problem, bo nie mogę zainstalować sterów do grafy, ładuje do połowy a później wywala bluescreena i napisane tam jest min. nv4_mini.sys . Po ponownym włączeniu kompa, pojawia się raport o poważnym błędzie.