Far Cry2 ,zawieszanie się

Witam.

Mam następujący problem z grą Far Cry 2,komputer zawiesza mi się podczas wczytywania gry,zdarza się też podczas zapisu gry oraz w trakcie rozgrywki dodam ,że gra po za tym chodzi bardzo płynnie nawet na bardzo wysokich ustawieniach.Bywają także takie sytuacje ,kiedy to docieram do jakiegoś fragmentu terenu , który jeszcze nie został wygenerowany przez komputer:D,i tu także następuje wczytywanie i ogólne zawieszenie się komputera,można czekać nawet do 20 minut.Przyszło mi przez myśl ,że to może procek nie daje rady:D tak czy inaczej proszę o odpowiedź.

Mój sprzęt to:

AMD Athlon 64 Processor 3200+ 2.01 GHz, 2,00 GB ram

Karta:Nvidia 9600Gt 1giga ramu.

Miałem ten sam problem a rozwiązanie okazało się banalnie proste. W moim przypadku wystarczyło ustawić jednakową rozdzielczość ekranu na monitorze oraz w opcjach gry. Powodzenia.

Gra oryginalna?

Kolejny typek który kwestionuje legalność.

A co do zwisek jakie masz temperatury ? może jakiś komponent ci się przegrzewa. Drivery najnowsze ?

Spytałem o to, ponieważ wiem, że z nielegalną kopią występują takie problemy.

Tak gra oryginalna,najnowsze drivery mam,do procka i do karty i directaX9 z października (nie wiem czy to najnowszy).A co do badania temperatur to mozecie cos polecic?(program)

Moim zdaniem najlepszy jest HWMonitor. SpeedFan odradzam, ponieważ temperatury, które podaje nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

A więc co do temperatury to są w normie(HWMonitor),poszedłem za radą Jarka-59 ,i niestety nie pomogło ustawienie tej samej rozdzielczości w grze i monitora.Myślę ,że to procek nie wydala już po prostu . Doszedłem do wniosku ,że to może nie być związane konkretnie z FarCry2 ,a po prostu komp mi sie wiesza Dzięki za odpowiedzi. :smiley: zamykam topic.