Firefox 3.6 Alpha - czy warto instalować

Witam! Chciałbym się zapytać czy sprawdzał ktoś Fiefoxa 3.6 Alpha i czy może mi powiedzieć czy w tej wersji przeglądarki jest już tryb prywatny i prism. Ogólnie czy może ktoś zdać mi relację ta wersja jest w miarę stabilna i używa się jej wygodniej niż 3.5?

Działa bardzo ładnie, w domu używam jej od dawna, codziennie pojawia się nowa wersja. Nie sprawuje się gorzej od 3,5 której używam w pracy, problemów, zawieszeń itp brak. Jedyny mały problem (łatwy do obejścia) jest taki, że nie działa część dodatków, bardzo znaczących różnic nie zauważyłem.

Tryb prywatny jest już w wersji 3,5 ale nie używam go bo nie mam takiej potrzeby.

Tryb prywatny to jest od dawna w Firefoxie i nazywa się “Stealther” https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/1306

Tylko, że jak widzę to jest dodatek a obecne wersje mają to “fabrycznie”

W wersji 3.5 jest ale czy w 3.6 - bo myśląc logicznie, to przecież 3.6 jest wyższą wersją, więc powinna mieć wszystkie opcje z 3.5 i dodatkowo nowe - jednak jest to wersja alpha dlatego pytam…

Wersja ALPHA nie jest stabilna. BETA także nie jest stabilna. Osobiście radzę używać wersji RC (Relase Candidate); ona jest w miarę stabilna i niedaleko jej do finalnej wersji.

Używaj 3.5 RC.

3.6 zostaw, niech skończą.

A jaka to różnica czy to dodatek czy rozwiązanie wbudowane? :slight_smile:

Istotne, że jest a nie w jaki sposób się to znalazło “w przeglądarce”

Tak naprawdę RC to wersja kandydująca więc powinna działać stabilnie. Tylko co po to piszesz? Przecież ja o tym wiem.

Dlaczego. Fiefoxa 3.5 używałem od Bety 2, więc może teraz uda mi się z alphą.

A wie ktoś kiedy pojawi się 3.6 beta 1?

Dodatek muszę instalować oddzielnie i różnie może on się zachowywać z nowszą wersją programu.

PS.

W tej chwili piszę z: “Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2a1pre) Gecko/20090612 Minefield/3.6a1pre” - pięknie się sprawuje, działa bez zastrzeżeń.