Folder RRbackups

Witam

Czy można usunąć folder RRbackups ? jeżeli tak to w jaki sposób.

W trybie awaryjnym?

Nie w trybie awaryjnym tylko normalnie z systemu, tylko jak do niego dotrzeć, z tego co się orientuję jest to kopia zapasowa, tylko dlaczego zajmuje 10GB

Bo to przypuszczalnie recovery systemu. RRbackups to kilkanaście różnych możliwości. Jedna z nich dotyczy laptopów firmy Lenovo i o to zdaje się chodzi

Zgadza się, jestem posiadaczem IBM od niedawna (powinienem mapisać o tym na samym początku) ściągnąłem ze strony Lenovo sterowniki dotyczące mojego laptopa, tylko problem w tym, iż nie bardzo znam j. angielski i chyba coś musiałem zrobić nie tak, że aż tak dużo zajmuje miejsca ten folder (być może znajduje się tam kilka lub kilkanaście kopii zapasowych) czy jest możliwość usunięcia tego folderu?

To zależy od producenta. Z reguły nie można usunąć tego folderu z uwagi na to, że to kopia systemu. Często jest tak, że moduł służący do przywracania stanu fabrycznego laptopa dysponuje opcją kasowania partycji recovery jeśli użytkownik zrobi sobie kopię tejże na płytkach DVD. Tak jest np. w laptopach firmy HP i Acer. Na pewno masz w systemie moduł do tworzenia i przywracania stanu systemu. Wejdź do jego opcji i sprawdź czy masz możliwość utworzenia płytek

Pamiętaj jednak by wcześniej KONIECZNIE zrobić recovery na płytach DVD bo nie będziesz miał potem możliwości powrotu i w razie problemów z systemem nie będziesz mógł się ratować

Serdecznie dziękuję -@Mars- za zainteresowanie się moim problemem, będę próbował, nie posiadam nagrywarki DVD, tak że nie mogę zrobić kopii zapasowej, najwyżej czeka mnie wgranie nowego systemu, dziękuję, pozdrawiam.