Forumowy pojedynek o zmniejszanie ilości RAM na Sevenie

Właśnie jak wyżej.

Czyli pobijamy ilość RAMu, w ten sposób-kto da mniej i system będzie działał.

Oczywiście system po osiągnięciu pewnej wartości zacznie wywalać BSODy-dlatego można modowac pliki systemowe/okrajać sevena :smiley:

Wymogi-

System:

  1. Windows 7 Ultimate (:D) 32-bit RC1 7100

2. Ilość RAM

3. nazwa usera

4. Screen z zakładki system :slight_smile:

Z tego co wiem, to:

1 miejsce- Trela i ZapeN

49MB RAM, Screen:

gallery/image_page.php?album_id=4&image_id=1470

2.Miejsce: kuhar

1. Win7 RC x86

RAM: 87

Screen w postach…

3.Miejsce: mati75

92MB RAM

screen:

gallery/image_page.php?album_id=4&image_id=1439

kto ich pobije? :smiley:

Można również pisać, jakimi sposobami okrajacie sevena i co robicie by odpalił z tak mała ilością ramu :slight_smile:

  1. Win7 RC x86

  2. 89

  3. kuhar

  4. mlbeztytulu51.jpg

To tak na szybko… po 20 minutach zabawy… jutro będzie duuużo mniej :slight_smile:

ok już aktualizuje listę :smiley:

Skoro się bawimy to --> “Na luzie”

Coś małe zainteresowanie tematem… mi udało się zejść jeszcze niżej… prace nie ustają… jutro będzie kolejne kilka mb mniej :slight_smile:

87 MB

mlbeztytulu62.jpg

no, no :slight_smile: jeszcze powiedz jak to zrobiłeś…

po prostu powyłączałem wszystkie usługi z zainstalowanej wersji starter… teraz czyszczę zbędne pliki - może dojdę nawet do 70 jutro :slight_smile:

aha, ok już aktualizuje Twój screen :slight_smile:

kończę zabawę w odchudzanie sevena - nie ma to sensu, bo nasuwałem się plików 2 godziny, a zjechałem 1 mb w dół - nie mam czasu na tą zabawę, która i tak donikąd nie prowadzi…

może masz racje- temat nie ma zbytniego sensu, ale chyba znajdzie się jeszcze ktoś, kto trochęzejdzie w dół z ilością ramu :slight_smile:

1 miejsce- Trela i ZapeN (ktokolwiek to jest)

Usuń to ktokolwiek to jest…

Nie wiem czemu nie zeszliście poniżej 70 mb, ja z Trelą gdy zaczynaliśmy zabawę to od 64 mb… I to nie zajęło nawet 10 minut.