HD4650 1gb a ASUS M2N68-AM SE2

Czy HD4650 1gb ruszy na moim sprzecie?

Plyta glowna: Asus M2N68-AM SE2

Procesor: AMD Sempron 140 2.8GHz

RAM: 2gb

HDD: 160gb

Zasilacz: 300w

Prosze o szybka odpowiedz bo nie wiem czy kupywac, naraze jade na zintegrowanej… Dzieki :slight_smile:

Ruszyć ruszy tylko co to za 300W zasilacz? Jak czarna lista to dolicz zasilacz bo nie wiadomo czy da radę chociaż zestaw powinien wytrzymać. Ale najmarniej markowe 350W pod tą kartę. Jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi

Nie mylisz się, mam takie samo zdanie na ten temat.

Nie bedzie problemu, 500 W w zapasie mam. :slight_smile: Tylko ze Ciekawi mnie ze wszystkie karty na zdjeciak z komputronik.pl maja inaczej ulozone wejscie niz w mojej plycie, jakbym wsadzil do plyty tak jak na zdjeciu to wejscia na monitor itd byly by w srodku komputera, a jak *w myslach* przekrece ta karte, to by nie pasowala. Karta zlacze PCI-E x16, plyta (na pudelku pisze) obsluguje x16 i x1, nie bedzie zadnego problemu ani nic? Sorki za takie pytania ale dla mnie to czarna magia .

Nie kupuj 4650 jest na starych pamięćiach ddr2-mało wydajnych,lepiej dołozyć 30-40zł do 5670 XFX 1GB DDR3.sklep komputronik cena 239zł

Będzie pasowała bo wiatraczek powinien być skierowany w dół (wisieć)

Po co lepsza grafika przy takim procku? Niewiele uciągnie ten proc :confused:

Sempron to okrojony athlon i to sporo. To to samo co pentum i celeron. Zmień procka i pomyśl o lepszej grafie

A unlock rdzenia ? A karte musze kupic, bo narazie na zintegrowanej jade ;/