HotZlot 2016 - wątek ogólny

Wątek ogólny na temat tegorocznego HotZlotu :slight_smile:

Hej,

 

Skoro mamy już wątek, to ogłoszenie szczegółów musi być naprawdę blisko! :slight_smile:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

było info, że będzie :slight_smile:

Dla mnie będzie to podróż sentymentalna. Przeszło dwadzieścia lat temu, w miejscowości w której odbędzie się tegoroczny HZ, spędzaliśmy w gronie przyjaciół Sylwestra 1995/1996.  Powiedziałem wtedy swojej ówczesnej dziewczynie, ze chciałbym kiedyś wziąć z nią ślub. Ona jak to kobieta, nie usłyszała słowa kiedyś i tak mną manipulowała, że kilka miesięcy później faktycznie wzięliśmy ślub :slight_smile:

 

I tak w tym roku będę obchodził 20 rocznicę ślubu :smiley:

Hej,

 

Czyli wniosek z tego, że tegoroczny HZ będzie podwójnie wystrzałowy. :slight_smile:

 

A no to gratulacje!

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

A w agendzie punkt “rocznice / oświadczyny”… k045.gif

 

I gwarowy koncert życzeń.

 

Brawo Ty :smiley:

 

Dobra manipulatorka ;) 

Gratuluję, to już bardzo konkretna rocznica :) 

Aaaaaa czekamy na info! Nie wiem co odświeżać, forum, główną, bloga czy wszystko naraz :smiley:

 

Robota pisz, to zrobi wszystko za Ciebie i powiadomi gdy będzie trzeba :smiley:

https://chrome.google.com/webstore/detail/distill-web-monitor/inlikjemeeknofckkjolnjbpehgadgge?hl=pl
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/alertbox/

Używałem podczas oczekiwania na wyniki z egzaminów, polecam :smiley:

Użyłem na stronach na których nie ma RSSów ;)

Wkurzało mnie tylko że nie ma synchronizacji pomiędzy przeglądarkami na różnych kompach, chyba że się pojawiła?

Trzeba się szykować na Service Pack :wink:

Ostatnio używałem pół roku temu i wtedy nie było żadnej synchronizacji - też mnie to wkurzało :stuck_out_tongue:

 

Oj trzeba, trzeba :stuck_out_tongue:

 

A może stronę hotzlot.pl? Bo coś się tam już dzisiaj działo, pojawiała się, znikała, wczoraj link rejestracji prowadził do coldzlotowej rejestracji :stuck_out_tongue:

 

Słusznie :smiley:

 

Edit:

Wszedłem na stronę hotzlotu i Grimbergen mi się przypomniał :smiley: Mmmmm, piłem go jakiś miesiąc temu :smiley:

@ziggurad Też piłem, z 3 miesiące temu, ale… ciemne było zkwaszone, barman później przepraszał, bo stał keg za długo u nich… więc z chęcią bym odświeżył smak i wspomnienia :stuck_out_tongue:

@gowain kończy mi się za chwilę okres próbny w nowej firmie i pomyślałem żeby znów zamówić trochę więcej Grimbergena z neta, dla siebie i mojego zespołu :smiley:

 

Edit:

Załączam zdjęcie poglądowe z zeszłego roku :smiley:

2015-08-19 08.43.26.jpg