HP ProBook 6570b recovery prośba o pomoc pilne

Witajcie

mam do nabycia w fajnej cenie laptop HP ProBook 6570b, niestety, laptop ma jedynie naklejkę z numerem Windows 7 a nie ma niestety ani partycji recovery ani dołączonych płyt recovery dlatego zwracam się do Was z ogromną prośbą. Czy ktoś z Was ma może taki model i zechciałby podzielić się taką kopią wykonując jej obraz? Sprawa pilna bo aukcja kończy się dzisiaj a nie będę ryzykować zakupu jeśli nie ma szans na taką płytę.

Spytam inaczej po co Ci ta partycja Recovery przecież to tylko strata cennych GB na dysku a przy instalacji systemu właśnie z tej partycji dostajemy w gratisie masę niepotrzebnych zamulaczy systemu.

Ja ogólnie też preferuję czysty system i zazwyczaj i tak przeinstalowuje na czysto. Niestety kiedyś spotkałem się z sytuacją, że nie dało się aktywować systemu numerem z naklejki. Bo tak a po kontakcie z MS poinformowano mnie, że ten konkretny nr. jest tylko do celów potwierdzenia legalności a aktywacja jest z recovery… Od tej pory wolę mieć preinstalowany system, z którego po prostu wyciągnę pliki aktywacyjne i to nimi aktywuje system. cała sprawa jest taka, że mogę kupić ten model za 1000 zł ale w wersji bez systemu jedynie z naklejką z kodem albo od innego sprzedawcy za 1299 z kompletem płyt. Jak się okaże, że coś szanownemu microsoftowi odbije i nie zechce aktywować systemu to wyjdę na tym jak zabłodzki na mydle

Mogłeś spytać co w sytuacji kiedy padnie Ci dysk twardy? Wydaje mi się, że nie będzie problemu z aktywacją przez telefon jeżeli zainstalujesz system zgodny z licencją. Jeżeli laptop jest bez systemu to prawdopodobnie nie posiada w ogóle stickera podpytaj sprzedającego niech Ci podeśle fotkę.

laptop ma sticker, pytałem… W tamtym wypadku babka z MS stwierdziła, że mam sobie to ustalać z lenovo a lenovo bardzo chętnie wysłałoby mi recovery za jedyne 299 zł :wink: