Ile jest wart taki zestaw?

Witam. Chcę kupić taki oto zestawik w sklepie komputerowym. Ile według Was jest on wart? Jaką maksymalnie cenę mogę zapłacić, żeby się nie oszukać?

procesor:

AMD Phenom x3 8650+

(2,3 GHz, 1800 mhz fsb)

płyta główna:

gigabyte m52 nforce520

pamięć ddram2:

4,0gb ddr2 800mhz

dysk twardy sata2:

500gb sata2 16mb cache

karta graficzna pci 16x:

geforce 9500GT 512mb !!

napęd optyczny:

nagrywarka dvd 20x LS

czytnik kart all-in-one

karta muzyczna:

wbudowana high definition

karta sieciowa:

wbudowana 100 mbit

obudowa atx:

midi tower z audio i usb

zasilacz 400W

peryferia:

mysz optyczna scroll

klawiatura multimedialna

To tak procesor 3 rdzeniowy jest całkowicie nieopłacalny.

Możesz podać szczegóły co do tych ramów i dysku również.

Napęd również nieznany.

Karta graficzna to poprostu gniot całkowicie nieopłacalny, w nowsze gry zagrasz z ledwością na niskich detalach.

Zasilacz jak wyżej ^^ no name pewnie jakiś szrot. Już widać, że zestaw całowicie nieopłacalny.

Ja za niego dałbym max 1000zł.

To uogólnienie to kompletna bzdura.

Ten konkretny model nie jest najwydajniejszy na świecie i nie ma wybitnego potencjału oc ale to samo można powiedzieć o bardzo wielu innych procesorach…

No to dawaj, złóż go za 1000zł, życzę szczęścia.

Ja za niego bym nie dał złamanego centa (w ciemno), bo zasilacz może wywinąć niemiłą niespodziankę (jak już pisałem, ale post wyparował w magicznych okolicznościach). Brak podanej marki HDD, napędu, ramu, zasilacza. Szajs. Ten ‘zestawik’ śmierdzi z daleka. Jak podasz producentów tych komponentów - zmienię stosunek.

Lepiej podaj jaką kwotę możesz przeznaczyć na komputer to forumowicze Ci doradzą jakiś zestaw. :smiley:

Mariosti*

On się pytał ile za niego może max dać. Prosiłem cię o komentarz?

Nikt nikogo nie pyta o komentarz, o procesorze napisałeś głupotę, a o cenie jeszcze większą głupotę. Max cena to nie jest coś co może ustalić konsument wg jego widzimisie. Jeśli już to miałeś podpowiedzieć ile będzie ten zestaw kosztował kupując części wskazane możliwie tanio, a nie poniżej wartości rynkowej, bo za tyle w sklepie nic nie kupi.