Ile mam jeszzce tuszu?

witam posiadam urzadzenie wielofunkcyjne HP PSC1500 i chcialbym wiedziec ile zostalo mi jeszzce tuszu w pojemnikach. kolezanka ma zwykla drukarke nie pamietam modelu ale tez z HP i jak ona cos drukuje to wyskakuje jej okienko z iloscia tuszu w pojemnikach czy i aj moglbym cos takiego zrobic??

Witam!

Zobacz na stronę producenta - tam powinny być odpowiednie programy/sterowniki z możliwością podglądu takich parametrów.

oooo thx jesli ktos wie cos blizej to niech pisze jeszcze raz Remix thx

Jesteś pewien że HP?? ja ze swojego doświadczenia wiem że takie coś jest w canonach. A i czy nie prościej sie jej spytać co zrobiła że jej to pokazuje??

znalazlem to w centrum obslugi HP i wiem ile mam tuszu tylko nie moge ustawic zeby mi wyskakiwalo to okno przy kazdym drukowaniu bo w konfiguracji sa niedostepne takie opcje (widac je ale nei mozna zaptaszkowac) czy da sie cos zrobic

Mateo_89

W HP sprawdzanie poziomu tuszu :

Możesz łatwo sprawdzić poziomu tuszu, aby określić kiedy konieczna będzie wymiana pojemnika z tuszem. W ten sposób otrzymuje się przybliżoną informację o ilości tuszu pozostałego w pojemnikach. Sprawdzenie poziomu tuszu możliwe jest jedynie z Nawigatora HP Image Zone (Nawigatora HP).

W oknie Nawigatora HP wybierz Ustawienia , kliknij opcję Ustawienia Drukowania , a następnie wybierz Konserwacja Drukarki.

Kliknij zakładkę Szacunkowy Poziom Tuszu.

Wyświetli to szacowany poziom tuszu w pojemnikach z tuszem.

Pozdrawiam

w tym jest klopot ze nigdzie nei moge znalezc tej Konserwacji Drukarki :confused:

Złączono Posta : 29.12.2006 (Pią) 15:16

a mzoe musze zaktualizowac oprogramowanie??

Sądzę, że od tego winieneś zacząć, chociażby w świetle kłopotów , jakie mają użytkownicy HP po zaktualizowaniu IE 6 do IE 7.

Co do ukrycia tej opcji - zobacz w pliku pomocy, zapewne taki istnieje, a tam winno byc wszystko opisane.

Pozdrawiam

Dudas. O ile wiem to takie coś jest w każdej drukarce atramentowej każdej firmy.

a poszukaj w start>wszystkie programy> i tam w musisz mieć

mam canona i jest takie okienko