Instalacja Windows z MSDNAA przed rozpoczęciem studiów

Mam nie małą zagwózdkę. Skończyłem dwa miesiące temu studia inżynierskie. A więc obecnie nie jestem już studentem. W okresie studiów byłem objęty programem MSDNAA do uzyskania legalnego Windowsa. Z tego co się dowiedziałem można używać takiego Windowsa nawet po zakończeniu studiów ale po ich skończeniu ponowna instalacja nie będzie legalna. Od października rozpoczynam studia magisterskie gdzie program mnie znów obejmie. Sęk w tym że jestem zmuszony aktualnie zainstalować Windowsa. Jak to teraz wygląda z punktu widzenia prawa. Do czasu rozpoczęcia studiów będę go miał nielegalnie a gdy już zapiszę się ponownie do programu MSDNAA stanę się legalnym użytkownikiem?

Hmmm… nie słyszałem o takim czymś, żeby nie było możliwości ponownej instalacji windowsa po zakończeniu studiów. Z tego co pamiętam (przynajmniej na mojej uczelni) to można instalować windowsa na tym samym kluczu ile się chce(pomijam limity na ilość aktywacji na jednym kluczu) i u mnie w regulaminie było napisane, że ów windows będzie można używać do 5 lat od zakończenia studiów :slight_smile: