Instrukcja maszyny do totolotka

Witam serdecznie. Mam pytanie, a właściwie to mały problem. Poszukuję pilnie instrukcji do obsługi maszyny do totolotka, gdyż od czwartku będę pracować w sklepie gdzie jest maszyna do totolotka i szef kazał mi się na czwartek nauczyć obsługi tej maszyny a kompletnie nie mam pojęcia jak to robić, więc gdyby ktoś mógł mi pomóc i powiedzieć skąd wziąć instrukcję obsługi takiej maszyny lub przesłać plik na ten temat to byłabym wdzięczna. Pozdrawiam wszystkich i proszę o pomoc! !!

To powinien Cię najpierw przeszkolić na niej.

Skoro ma takie wymagania to szef powinien Ci taką instrukcję udostępnić. Słyszałem też, że na temat obsługi tych urządzeń są organizowane kursy przez “Totka”

Potwierdzam wyżej napisane posty. Jeżeli będziesz “musiał” obsługiwać taką maszyne to MUSISZ mieć zrobiony kurs. Kumpla ma swój kiosk w którym też ma taką maszyne i sie jej pytalem kilka rzeczy jak z tym jest to mi powiedziała, że musiala mieć kurs. Więc niech szef ci takie coś zorganizuje i wyśle na szkolenie. W razie czego nie daj się “wydymać” i niech szef ci to opłaci a nie, że ty “sobie sam we własnym zakresie” masz to zorbić. Przepraszam że napsialem to w męskiej formie ;/ Wybacz… Zasugreowałem sie nickiem.

Może na tym forum znajdziesz pomoc:

http://www.forumlotto.net/600.htm