r e k l a m a
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
slince1

Toshiba A300-15b. Sterowniki do karty dźwiękowej.

Witam. Mam laptopa Tosbiba A300-15b z aktualnie wgranym Windowsem 7. http://www.toshiba.eu/discontinued-products/satellite-a300-15b/

Ogólnie jestem lajkiem w temacie.

Pewnego dnia nie wiadomo czemu dźwięk przestał funkcjonować tak, jak powinien. Nagle bassy zaczęły trzeszczeć, stał się on o wiele cichszy i ogólnie jakby w tunelu. Zacząłem instalować jakieś inne sterowniki dźwiękowe i przypadkowo uzyskałem efekt, którego chciałem - powrót do normalnego dźwięku.

 

Po jakimś czasie problem powrócił znów sam z siebie i już nie zdołałem uchwycić efektu, którego chciałem (być może spowodowane to jest tym, że nie jestem pewien, co wtedy instalowałem). Sam tego nie ogarniam. Zainstalowałem Realtek R2.77 - dźwięk w żaden sposób nie uległ poprawie (oczywiście po ponownym uruchomieniu komputera). Tak samo w przypadku R2.79. Aktualizowałem sterownik wiele razy, przywracałem do poprzedniej wersji itp., w żaden sposób nie uzyskałem efektu. Czy coś na to można poradzić? Czy ktoś spotkał się z czymś takim?

 

Zabawa z hercami nie przyniosła efektów.

 

Przypomniało mi się, że na Viście w sterownikach dźwięk był lepszy od tego na Windows 7 (który uważam za dobry), ale nie mogę znaleźć sterowników w domu, no i nie jest powiedziane, że ten sterownik mogę zainstalować na Win7. Szukałem po necie, ale nie mogę tego odnaleźć. Pamiętam, że instalowało wtedy z dobre 15 programów z tej płytki, z czego spora większość była zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu sięZaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0