r   e   k   l   a   m   a
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
nowator

Internet z telefonu na laptopa?

Witam wszystkich,

Chciałbym "przekazać" internet z telefony se k750i na mojego laptopa :) Telefon nie ma wifi także chciałbym się łączyć za pomocą kabla usb. Znacie jakieś sposoby jak to uruchomić? Z góry wielkie dzięki. Jeśli ktoś pomoże ode mnie ma czteropaka ;)

Ja mam K800i i u mnie wygląda to następująco:

1. Podłączam telefon do lapka przez USB i wybieram "Tryb Telefon".

2. Wchodzę w Ustawienia -> Łączność -> USB -> Internet USB -> Włącz

I tyle. Masz niewiele starszy model, więc powinno być podobnie. Nie wiem w jakiej sieci jesteś, ale powinieneś wykupić jakiś "pakiet internetowy" jeżeli nie chcesz szybko stracić środki z konta :wink:

Gdy podłączam telefon do komputera nie mogę nic wybierać - po prostu zaczyna się ładować i w "mój komputer" pojawia się dostęp do plików. Co do punktu drugiego to nie mam takich ostawień :(

@Sierpik przecież on pisze o Sony Ericssonie #-o

Wejdź w ustawienia i poszukaj opcji USB i tam przestaw na tryb telefon.

Próbuje zainstalować ten sterownik, ale otrzymuje komunikat "System Windows nie może zainstalować sterownika". Dodam, że na xp działa wszystko dobrze a na mojej 7 nie :(

Z tego co wyczytałem to mój problem polega na zwykłym podłączeniu telefonu do windy 7 :( Ten starownik nie chce się zainstalować :(

na 64 bity nie ma sterowników ale poszukam dla ciebie

-- Dodane 10.07.2012 (Wt) 14:16 --

może zainstaluj Sony ericsson update service i w nim są sterowniki do telefonów może do twojego też będą ?

Niestety mojego modelu nie ma w Sony ericsson update service :( Ale to nic :) Działa mi na wirtualnej maszynie z xp :) Tak sobie myslę, czy są jakieś sposoby aby ten internet przyśpieszyć :P Obrazki mam wyłączone, wtyczki flash też - nie wyświetlają się reklamy.

niestety nie da sie nic przyspieszyc bo ten telefon ma tylko transmisje edge takze do 24kb/s i szybciej sie nie da

-- Dodane 11.07.2012 (Śr) 12:35 --

co do tego internetu możesz jeszcze spróbować za pomocą bluetooth się połączyć :)

Nie mam bluetooth w laptopie ;(

Jeśli chodzi o to przyspieszenie to nie chodziło mi o samo zwiększenie prędkości łącza a przyśpieszenie włączania się stron przez właśnie takie sztuczki jak wyłączenie obrazków :)

na jedno wyjdzie im szybsze łącze tym szybciej się strony włączają :) a jakiej przeglądarki używasz ?

Firefox :) Opera mini w emulatorze też jakoś szału nie daje.

Właśnie prędkości nie zmienię, ale mogę zmniejszać wagę stron.

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0