Jak kompletnie usunąc Firefoxa?

Nie mogę usunąć Firefoxa z komputera. Usuwałem poprzez panel sterowania w Windows XP HE później poprzez program RegCleaner. Nic to nie dało gdzieś w głębi komputera siedzi informacja, która po ponownym wgraniu Firefoxa przywraca mu błędne ustawienia i pamięta hasła. Podobnie z programem pocztowym Thunderbird. Dodam, że wszystkie rozszerzenia i motywy wcześniej usunąłem z programu.

C:/document and settings/nazwa profilu/dane aplikacji/mozilla/ i usun foler fifefox

dodam ze dane aplikacji to folder ukryty

Całkowita deinstalacja Firefoxa:

:arrow: Krok I

Start -> Panel sterowania -> Dodaj lub usuń programy

Tutaj wyszukujemy na liście Mozilla Firefox i deinstalujemy.

:arrow: Krok II

I usuwasz katalog Firefox

:arrow: Krok III

Usuwasz katalog Mozilla Firefox

:arrow: Krok IV

Edycja rejestru:

start -> uruchom -> regedit

Wyszukujesz i kasujesz klucze:

Teraz wykonujesz restart systemu i masz system bez przeglądarki Mozilla Firefox

Analogicznie, ale w Twoim przypadku powinno pomóc usunięcie katalogu z profilami z katalogu Dane aplikacji

a jak masz Firefoxa 1.5 to jeszcze , C:/Documents and Settings/twój_profil/Ustawienia lokalne/Dane aplikacji/Mozilla/Firefox ( tu jest cache) , wcześniej pokazać ukryte pliki i foldery

Bardzo dziękuje Squeet. Instrukcja była bardzo precyzyjna, dzięki niej usunąłem Firefoxa z korzeniami. Teraz po ponownej instalacji chodzi jak burza. Jeszcze raz dziękuję

pzdr

Osabob

O pomoc proszą niedoświadczeni, zieloni, starsi itd.Pomagają- odpowiadają ludzie z dużą wiedzą, znajomością tematu.Zdarza się często, że porada jest dla proszących o pomoc, trudniejsza niż sam problem. Twoja porada to dla takich jak ja coś wspaniałego. Dzięki takim jak Ty rozwiązanie żadnego problemu nie jest już trudne.

W forum vortalu dobre programy powinna być lista umiejących podpowiadać. Można by tam przypiąć gwiazdkę, symbol uznania od takich jak ja.

Dziękuję.zdzisław

Można użyć programu Total uninstall dostępnego np pod tym linkiem