Jak nagrać pliki FLAC na CD Audio?

witam,mam takie pytanie:jak nagrac utwory w formacie FLAC na cd audio?wystarczy jakis plugin do Nero?no i czy po nagraniu tym sposobem plyta audio bedzie w dobrej jakosci?tez bezstratnej?z góry dziekuje za odp!

Spróbuj nagrać programem burrrn

http://www.mymusictools.com/download/flac-to-mp3/

tym programem zmieniamasz na mp3 i nagrywasz

tylko ze ja nie chce nagrywac na Audio z mp3 tylko chce miec w bezstratnej jakosci…

Easy CD-DA Extractor 10 PL

wersja testowa ale nagrać da radę :lol:

http://www.instalki.pl/programy/downloa … ractor.php

Możesz spokojnie nagrać podanymi przez nas programami - nie stracisz na jakości.

tymi programami do nagrywania? bo z ta konwersja na mp3 to bym stracil…?

i jeszcze jedno:duza jest róznica miedzy audio nagranym z mp3 a tym z flac?

Konwertować FLAC na MP3?! :expressionless:

Zmiana .flac na .wav - bez utraty jakości :wink: - opcja Decode we frontendzie FLAC’a - plik wynikowy to WAV PCM gotowy do wykorzystania np. w Nero.

:arrow: FLAC 1.1.2 for Windows with installer (przy instalacji można też wybrać pluginy do Nero, Winamp i foobar2000)

flacpj9.th.jpg flacinstvf6.th.jpg

ale jak zmienie na wav’a to jakosc bedzie taka sama jak ta z flac…?i potem na CD Audio tez sie to nie odbije jakosc na jakosci…? przepraszam ze tak nudze :slight_smile:

Wikipedia:

dobra to juz ostatnie pytanie: lepiej konertowac na wav czy nagrac od razu z flac…?czy nie robi to roznicy…?

Nie wydaje mi się by to robiło jakąś różnicę - czy dekodowaniem plików FLAC zajmiesz się sam czy też Nero.


Właśnie zauważyłem, że wrzuciło mi plugin nie tam gdzie trzeba:

\Program Files\Common Files\Ahead\AudioPlugins\AudioPlugins

jeśli by tak było skopiuj go o jeden poziom niżej:

\Program Files\Common Files\Ahead\AudioPlugins


Pluginy audio do Nero (może się jeszcze przydać):

Mausau’s audio plugins for Nero Burning ROM

Na różnych serwisach (np. CDRLab.pl) można znaleźć też Nero Mega Plugin Pack.

dziekuje za pomoc i za poswiecenie czasu :slight_smile: Pozdrawiam!