Jak naprawić luki i aplikacje podatne na atak?

Witam ,

mam Kaspersky i dziś skanowałem opcją wykrywanie luk i znalazło mi coś takiego jak to naprawić :

  1. kasperskyd.png

  2. beztytuuogv.png

Z góry dziękuje za odpowiedź .

Zawsze ściągaj aktualizacje softu - czasami tak jest, że program będzie tak pokazywał.

Witam,

Przepraszam, ale podłącze się pod temat bo nie bardzo wiem gdzie szukać pomocy. Wczoraj podobnie jak widać u Kolegi na zdjęciach pojawiła mi się informacja od kasperski że wykrył luki, więc po kolei nacisnęłam napraw. Wszystko ok podczas wyłączania laptopa instalowały się jakieś aktualizacje windowsa (mam windows7). Dzisiaj gdy włączyłam komputer na początku wszystko normalnie, przez sekunde mignął niebieski ekran więc nawet nie wiem co tam było napisane, i pojawiło się czarne tło z opcją by uruchomić windowsa normalnie, bądź by przeskanował w poszukiwaniu błędów. Gdy skanuje nic nie może znaleźć i pojawia się ekran z możliwością przywrócenia systemu (niestety nie mam zapisanego punktu więc opcja nieaktywna, przywrócenie obrazu, przeskanowanie pamięci (nic nie daje) i wiersz poleceń. Normalna próba uruchomienia windowsa także kończy się niepowodzeniem. Nie wiem co powinnam w takiej sytuacji zrobic, czy powinnam iść do informatyka? Dodam iż mam laptop lenovo g570. Z góry dziękuję za podpowiedź.