Jak odłączyć konto Google+ od Youtube'a?

Witajcie,

niby nazwę użytkownika mam swoją ale gdy chce ją zmienić to muszę przejść do Google+ którego kompletnie nie rozumiem. Ktoś wie jak wyłączyć Google+ bez usuwania filmów na youtube?

Nie ma takiej możliwości, Googla od dawna postanowił połączyć wszystkie konta razem i posiadając konto na YouTube, automatycznie posiadasz konto Google oraz Google+ i nie da się tego wyłączyć, oddzielić itp. Teraz nawet, żeby zalogować się na YouTube, przenosi Cię na logowanie do konta Google. Jednym słowem, Google zintegrowało wszystkie swoje usługi w jedno konto, konto Google. Natomiast, gdy wybierze na YouTube zmianę nazwy uzytkownika, to przeniesie Cię na Google+, gdzie wystarczy klinąć na nazwę użytkownika i podać nową nazwę.

Ok, rozumiem. Ale czy gdy zmienię nazwę Youtube’a poprzez Google+ to zmienię także nazwę dla wszystkich innych usług?

Tego akurat nie sprawdzałem.

Nie da się? Jakiś tydzień temu to robiłem na jednym z kont.

Czyli jeśli miałeś konto na youtube połączone z profilem google plus to powinno się dać odłączyć.

Ale jeśli dalej niż 14 dni temu połączyłeś youtube ze stroną google plus - utknąłeś :wink: