Jak odinstalowac usluge klienta Netware?

Witam,mam pewien problem.Dzis chcialem w panel sterowania-konta uzytkownikow zmienic opcje logowania i wyskoczylo mi takie cos “Usluga klienta dla systemu netware wylaczyla ekran powitalny i szybkie przelaczanie uzytkownikow.Aby przywrocic te funkcje musisz odinstalowac usluge klienta dla systemu netware”.What the ■■■■? Dodam jeszcze ze w panelu sterowania pojawila mi sie dziwna ikonka CSNW? Co to ma byc?Jak to usunac albo odinstalowac,prosze o rade.

Najpierw musisz wejść do “Panelu sterowania” i po kolei w “Połączenia sieciowe i internetowe”, “Połączenia sieciowe”. Tam wybierasz połączenie lokalne, zaznaczacie je prawym przyciskiem myszy, klikacie we “Właściowości”. Otwiera się zakładka “Ogólne”, tam zaznaczasz klienta sieci Netware i poniżej klikasz w “Odinstaluj”. Następnie musisz wejść do “Konta użytkowników” w “Panelu sterowania”, tam klikasz w “Zmień sposób logowania lub wylogowywania użytkowników” i zaznaczasz dwie dostępne opcje, czyli “Użyj ekranu powitalnego” i “Użyj szybkiego przełączania użytkowników” i zastosować zmiany, które będą widocznie po ponownym uruchomieniu komputera.

Niestety,zrobilem tak jak powiedziales,ale nadal jak wchodze w konta uzytkownikow to wyskkuje powiadomienie ze usluga klienta zablokowala ekran powitalny… i nic nie moge zaznaczyc:/