Jak odzyskać kosz na pulpicie

Witam: Przez pomyłkę wywaliłem ikonke kosza z pulpitu jak ją odzyskać. Czy może na stałe ją wywaliłem.W opcje folderów-widok mam zaznaczone pokazuj kosz na pulpicie.

pozdrawiam

Skoro piszesz, że usunąłeś to masz Vistę. Prawym klawiszem myszy na pulpicie/personalizuj a potem po lewej stronie u góry masz zarządzanie ikonami pulpitu. Wejdź do tego modułu i włącz sobie ikonę kosza

viewtopic.php?f=22&t=233605&start=0

OT --> Kosz

Przekopałem trochę porad ale tylko ta okazała się skuteczna na tej stronie > http://support.microsoft.com/kb/810869/pl <

Metoda 2: Edytowanie rejestru w celu przywrócenia Kosza

Ostrzeżenie: Niepoprawne zmodyfikowanie rejestru przy użyciu Edytora rejestru lub innej metody może być przyczyną poważnych problemów. W przypadku tych problemów może być wymagane ponowne zainstalowanie systemu operacyjnego. Firma Microsoft nie może zagwarantować, że rozwiązanie tych problemów będzie możliwe. Użytkownik modyfikuje rejestr na własną odpowiedzialność.

Uwaga: Ta procedura nie jest skuteczna, jeżeli administrator systemu użył ustawienia Zasad grupy do ukrycia Kosza (lub wszystkich ikon) na pulpicie.

Aby edytować rejestr w celu ponownego wyświetlenia ikony Kosz na pulpicie, wykonaj następujące kroki:

Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Uruchom.

W polu Otwórz wpisz polecenie regedit, a następnie kliknij przycisk OK.

Zlokalizuj następujący klucz rejestru:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Desktop\NameSpace

Kliknij prawym przyciskiem myszy klucz rejestru zlokalizowany w kroku 3, wskaż polecenie Nowy, a następnie kliknij polecenie Klucz.

Wpisz tekst {645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}, a następnie naciśnij klawisz ENTER.

Kliknij nowy klucz {645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E} utworzony w kroku 5.

W prawym okienku kliknij dwukrotnie wpis (Domyślna).

W oknie dialogowym Edytowanie ciągu wpisz Recycle Bin (Kosz) w polu Dane wartości, a następnie kliknij przycisk OK.

Zamknij Edytor rejestru.

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam