Jak podzielić grę

Jak moge podzielić grę tak aby była na 2óch DVD? Jakim programem?

Alcohol 120% :lol:

Zamontuj obraz DVD w wirtualnym napędzie i uruchom Alkohola. W menu kliknij Kreator odczytu i zaznacz w jakim napędzie znajduje się obraz. Następnie w Dziel plik z obrazem co wybierz odpowiednią wielkość, kliknij Dalej, wyznacz gdzie to ma się zapisać i po paru chwilach otrzymasz takie pliki *.mdf, *.md0, *.md1, *.md2, itd.oraz jeden plik *.mds.

Nagrywamy na pierwszy CD pliki *.mdf i *.mds, na pozostałych w kolejności *.md0 idt… .

Te pliki mam nagrać za pomocą Alcohola 120%???

http://www.tweaks.pl/czytaj,nagrywanie_ … l,471.html

Podzieliłem Alcoholem ale to nic nie zmieniło. Jest kilka plików po podzieleniu ale Alcohol i tak wykrywa mi jeden który i tak waży tyle że nie miesci się na płycie. A może zadziałało by jak bym otworzył ten obraz płyty i potem spakował połowe plików do Winrara??? I zrobił z tego 2 DVD? Czy komputer przy instalacji poprosił by mnie o druga płytę czy gra by nie działała?

Może zrób ( jeżeli gra nie wymaga aktywacji przez internet, itd.) dwa instalatory, tzn. po połowie plików zamieść w każdym instalatorze…

Po co komplikować sobie życie :?: przecież płytka dwuwarstwowa kosztuje tyle samo co 2dvd. :stuck_out_tongue: Poza tym gry zazwyczaj posiadają zabezpieczenia przed kopiowaniem. #-o