Jak sciszyć dźwięk za pomocą klawiatury?

Witam

Tak więc kupiłem sobie nie dawno słuchawki które nie mają regulacji głośności . Mam klawiature multimedialną z różnymi przyciskami . Jest tam między innymi pokrętło do głośności . Chciałbym te o to pokrętło zastosować do ogólnego dźwieku (Te pokrętło działa tylko w określonych programach np. AIMP2). Moja klawiatura : Tracer Carbon . Czy jest taka możliwość ?

Klawiturą multimedialną można regulować głośność np w AIMP-ie, a jeśli AIMP jest wyłączony to klawiaturą możesz regulować głośność głośnika systemowego /na dole pulpitu po prawej stronie ikonka głośnika/ i ten głośnik systemowy reguluje głośność podłączonych słuchawek, czyli odpowiedź brzmi - jest taka możliwość

Czyli jak mam to zrobić ? Gdyż te pokrętło działa tylko do programów multimedialnych ,a nie do całego dźwięku w Windowsie …

Regulacja dźwięku głośnika systemowego powinna działać domyślnie, bez żadnych ustawień. Tak jest u mnie, gdzie za pomocą klawiatury multimedialnej steruję zarówno głośnością w AIMP-ie, jak i głośnością głośnika systemowego. Moja klawiatura to Logitech Internet 350 Keyboard. Nie wiem, jaki masz system, może twoja klawiatura /sterownik klawiatury/ jest niekompatybilna z twoim systemem? Sprawdź w panelu sterowania - dźwięk lub w opcjach głośnika systemowego, może masz coś wyłączone

Sterownik był instalowany automatycznie ,a w necie nie ma żadnego sterownika do mojej klawy. Było tak od zawsze że ten przycisk działał tylko do programów.