Windows 7 kiedy SP 2?

Witam :wink:

Podobno w połowie tego roku miał pojawić się Service Pack 2 do Windows 7, ale póki co nie ma żadnych informacji o nim, czy już nie będzie Sevice Pack do Windowsa 7?

Ja nic nie słyszałem o żadnym SP2 dla Win7.

Jeżeli miał się pojawić w połowie tego roku to na pewno do tej pory byłoby o nim głośno i coś bym o nim wiedział. Tak więc chyba coś Ci się pomyliło.

Takie tam:

http://www.dobreprogramy.pl/Microsoft-j … 22768.html :wink:

Zobacz: http://www.wss.pl/forum/watek/sp2-do-win-7,642598

Może przydać się http://translate.google.com/ - wklejamy adres strony albo tekst do przetłumaczenia w puste białe pole i klikamy Tłumacz.

Nie jestem zaawansowanym użytkownikiem, ale też nie jestem debilem, wiem jak posługiwać się tłumaczem google :smiley:

Dzięki za link :wink:

Wiesz, że ten artykuł, który podałeś jest ze stycznia tamtego roku ?

Wiem właśnie, dlatego się pytam, bo data dość nie aktualna jest :wink:

Po mojemu SP2 nie było i nie będzie w najbliższym czasie, bo jak Xemidra słusznie zauważył z pewnością pojawiłaby się informacja na DP i w ogóle internet byłby zawalony informacją na ten temat. Poza tym, nie wiem czy w ogóle Microshit wypuści SP, skoro zamierza na jesień tego roku wprowadzić na rynek Windows 8.

Właśnie dziwi mnie brak SP2, skoro system ma być wspierany, aż do 2020.

O, nie wiedziałem, że aż tyle czasu. :o Skoro 7 ma być wspierany aż tyle lat, to moim zdaniem prędzej czy później Microsoft powinien zdecydować się na stworzenie SP2.

microsoft dobije do 777 łatek i wypuści SP2

microsoft wypości aktualizacje kiedy uzna to za stosowane ( i pewnie ogłosi to wszędzie gdzie się da) jeśli microsoft miałby wypuszczać SP co roku to już widzę to SP18 do WIN7

Rok minął od wydania SP1 a ty już chcesz sp2 np dla XP czekać z SP1 do SP2 trzeba było 2 lata do SP3 4 lata.

Póki co nie będzie żadnego SP dla Win7 ponieważ Microsoft skupia całą swoją uwagę na Windowsie 8 i teraz na promocji gry Halo 4 i nowego serialu oraz konsoli nowej generacji.

Może trwają jakieś prace nad SP2 dla Win7 ale na pewno nie pojawi się przed premierą Win8. Microsoft był bardzo krytykowany za wprowadzenie SP1, ponieważ nie zawierał on żadnych nowości a jedynie dotychczasowe uaktualnienia, takie Windows Update w wielkiej paczce. Gigant nie może pozwolić sobie na kolejny taki błąd więc następny SP będzie zawierał jakieś nowości zaczerpnięte prawdopodobnie z Win8. Póki co nie może wprowadzać funkcji Win8 do Win7, bo zależy mu na sprzedaży nowego systemu. Microsoft pokłada wielkie nadzieję w nowych okienkach i nie zrobi niczego co może obniżyć sprzedaż nowych okienek.

SP1 dla 7 to było po prostu taka informacja, że Microsoft “mocno dba” o swój system. Była to taka marketingowa rozgrywka, bo za każdym razem gdy pojawiało się coś nowego o SP1 to mówiło się znowu o Win7 a to napędzało sprzedaż. Dodatkowo SP1 miał pomóc w przesiadce firmom na nowy system.

Mam nadzieję, że wszyscy zrozumieli o co mi chodziło. Podsumowując w najbliższym czasie nowego SP dla Win7 NIE BĘDZIE. Przynajmniej ja tak sądzę.

I mnie też się tak wydaje.