Jak skutecznie pozbyć się Daemon Tools Lite

Witajcie, czytałem w internecie wiele rzeczy że bardzo ciężko pozbyć się tego programu, czy to prawda?

I jak pozbyć się tego programu skutecznie, przez panel sterowania?

Jak to ?. Dużo razy instalowałem i odinstalowałem Deamon Toolsa i wszystko gładko szło.

Panel sterowania—>Dodaj lub usuń programy------->szukasz Deamom Tools i bierzesz odinstaluj, żadna filozofia.

Aha, dzięki za informacje :stuck_out_tongue:

Czy podana “filozofia” zapewnia skuteczne odinstalowanie Daemon Tools Lite z systemu?

Trzeba zdawać sobie sprawę, że odinstalowanie tego programu nie jest takie proste jak sugeruje Robert09.

Przeważnie po odinstalowaniu Daemon Tools (lub innych programów emulujących napędy) za pomocą apletu Dodaj lub usuń programy w systemie pozostaje działający sterownik SPTD i jego wpisy w rejestrze.

Jeżeli chcemy skutecznie odinstalować Daemon Tools Lite, to proponuję zapoznać się z tą poradą.

Moim zdaniem Deamon Tools jest bardzo przydatnym programem, więc po co go w ogóle odinstalowywać ?

Na przykład po to, że zabezpieczenia w części gier, w momencie kiedy wykryją wirtualny napęd odmawiają współpracy.

Aha, o tym nie wiedziałem, ponieważ wszystkie gry mi działają jak trzeba. Chociaż raz nie chciał mi się zainstalować Medal of Honor Airborne.

Ale i tak moim zdaniem ważniejszy jest Deamon Tools :stuck_out_tongue:

PS: Myślę że już nie ma o czym dyskutować. rets dostał pomoc i to się liczy.

Pozdro

Masz racje po usunięciu w rejestrze zostało dużo wpisów(Około 18), Ale jeśli podczas instalacji odznaczyłem opcje aby instalował sterownik SPTD to muszę postępować tak jak jest w tym linku napisane?(Programik nie wykrył u mnie tego sterownika)