Jak skutecznie usunąć IE 8

Wiatajcie, mam problemy z IE 8 zainstalowany na WIN XP HE SP 3.

  1. NIe uruchamia mi wyszukiwarki na stronach czyli nie mogę poszukać słów jakich potrzebuje.

  2. Przywrócenie systemu do wcześniejszych ustawień spowodowalo ,że mam IE 7 tylko nie mogę z niego korzystać ( komunikat o wysyłaniu błędów).

  3. Dzięki FF dostałam się do MS (pobieralni) i pobieram IE8 a tu komunikat : porzednia wersja IE 8 nie została odinstalowana i nie można jej odinsatlować czy kontynuować instalację?

4.Powtarza mi się komunikat o nie kompatybilnośći HP próba aktualizacji nie doszła do skutku.+

  1. Jak się pozbyć gruntownie IE 8.

6.Program działa z wyłączonymi dodatkami co z nich jest potrzebne (niezbędne) jak je zainstalować?

Internet Explorer 8 jak każdy program może być usunięty z poziomu panelu sterowania/dodaj, usuń programy

Pobierz ten program:Revo Uninstaller,znajdź IE8 na liście i odinstaluj w trybie zaawansowanym,restart wykonaj dopiero po tym jak usuniesz wszystko co znajdzie Revo.

Komunikat programu - dezinstalator zawiódł prawdopodobnie wybrano zły sposób ,używałam wszyskich sposobów jakie oferuje i jest to samo.

Może spróbuj jeszcze przeczyścić rejestr i system Ccleaner,tylko myślę że może to nie dać efektu i nie obejdzie się bez ręcznego usuwania,ale pewności nie mam.

Ręczne usuwanie ? O rety ,żeby to zrobić trzeba wiedzieć co i jak, tzn. jaką nazwę mają pliki. A teraz bomba Glary 2.14 widzi IE 7, a w Revo i dodaj/usuń jest IE 8. Nie da się tego zrozunieć

Jeszcze może spróbuj odinstalować przez dodaj/usuń programy ale w trybie awaryjnym.Ewentualnie spróbuj przez Revo w tym trybie.Ccleaner używałaś?

Proponuję raczej cofnąć ostatnie przywracanie systemu a potem usunąć IE 8 z panelu sterowania/dodaj, usuń programy

Nie próbowałam

Dodane 06.07.2009 (Pn) 22:28

http://img189.imageshack.us/img189/701/zrzutpocz.png podstawowy czyli pouruchomieniu IE 8

http://img151.imageshack.us/img151/6484/zrzut1.jpg po próbie wyszukania słowa na stronie

Dodane 08.07.2009 (Śr) 12:10

może pomóc wsunięciu IE 8 w pisanie w uruchom %windir%\ie8\spunist\spunist.exe