Jak uniknąć aktywacji?

Jak zainstalowac system bez przypominania o aktywacji? słyszałem,że można :o

Są to metody przeważnie nielegalne.

A regulamin forum zabrania podawania jakichkolwiek instrukcji umożliwiających nielegalne użytkowanie dowolnej płatnej aplikacji.

:o No jak to jak? Oczywiście że można. Chodzi o system - no to na przykład zainstaluj Win98, 2000, Linuxa jakiegoś i nie będzie m,owił o aktywacji…

OKEY! Rozumiem ale chodzi mi o legalny system xp który chcę mieć dłużej niz miesiąc i aby działał bez zakłóceń bez aktywacji. :stuck_out_tongue:

Ale czemu bez aktywacji… Aktywacja nie gryzie… Instalujesz, aktywujesz albo przez internet albo przez telefon i problem z głowy…

Jak wyczerpiesz limit aktywacji, dzwonisz do Biura Obsługi Klienta i rozmowa z miłą panią albo miłym panem, ale idą ci na rękę i od nowa możesz instalować z kilkanaście razy…

Chyba że masz od kogoś XP-ka, i nie chcesz go aktywować, ale wówczas to nie jest już system legalny…

Chyba, że też chodzi ci o to, że prawdopodobnie boisz się, że po jakimś czasie nie będziesz mógł go przeinstalować…

Dlaczego tak się boisz aktywacji??

Chyba masz racje,że lepiej aktywować jeśli mozna zrobić to kilka razy.Pozdrawiam :lol: :lol:

Legalny to tylko aktywowany jeśli musi taką przejść wiec nie ma możliwości. Wszystkie próby ominięcia sa nielegalne.