Jak uruchomić konto admina na kompie z Win XP Home?

Witam posiadam system WinXP Home i chcialbym się zapytać jak można uruchomić konto administratora przez tryb normalny (nie awaryjny)

próbowałem przez awaryjny ale nie mogę znaleźc tej opcji odpowiedzialnej za wyświetlanie się konta admina na kompie :?

Osobiście nie testowałem ale zajrzyj do:

Panel sterowania/Konta użytkowników/Przełączanie użytkowników.

Ale nie jestem pewien :? Ale myślę, że gdzieś w konta użytkowników gdzieś to jest :wink:

edit:

Chyba wiem już gdzie :wink:

Panel Sterowania/Konta Użytkowników/zmień sposób logowania i zaznacz

Użyj ekranu powitalnego oraz Użyj szybkiego przełączania użytkowników

Na ekranie logowania 2x CTRL+ALT+DEL

W okienku wpisz nazwę usera Administrator

Wpisz też hasło w polu HASŁO i enter :slight_smile:

Przy uruchamianiu CTRL+ALT+DELETE klikaj dwukrotnie.

Pojawi się okno.

Wpisz Administrator i hasło.

dobra już nie trzeba zainstalowałem program i tam jest opcja pokazywania admina w oknie logowania ale teraz mam inny problem a mianowicie kiedy chcę zalogowac się na konto admina wyświetla się okno dialogowe o treści “nie mozna zalogowac uzytkownika z powodu ograniczen konta” co to może być dodam że moje konto ma uprawnienia admina :frowning:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … nistratora

UPDATE: Franki nie tylko tobie wyświetla się taki monit. Mi również :slight_smile:

Z tego co wiem konto administratora idzie uruchomić tylko w awaryjnym

Na swoim koncie sprawdź konto Administrator.

Start>>Uruchom>>control userpasswords2

Witam moi drodzy :slight_smile: ,

nie kombinujmy nadmiernie, bo po co:

http://support.microsoft.com/?kbid=290109

http://windowsxp.mvps.org/admins.htm

Niestety tenlink ktory mi podaleś maniooo nie pomaga dalej wyświetla się ten sam komunikat potrzebne mi to konto ponieważ chce zainstalowac na nim jeden program bo na koncie zwykłego usera nie chce isć :cry: :cry:

Witam,

No co Ty nie powiesz :smiley: .

Oraz:

to źle wiesz, nie wprowadziaj Franki ego w błąd.

@Franki: Podana przeze mnie metoda powinna zadziałać

To się zwróć do administratora niech Ci zainstaluje zamiast kombinować.

czy wersji Hom można uruchomić wbudowane konto Administratora w trybie normalnym jak w/w za pomoca skrótu klawiszowego Alt+Ctrl+Delete :?:

Witam,

Moim zdaniem na 99,99% nie, co sugerują powyższe cytaty.

Na 100% powinienem wiedzieć wieczorem.

Ale niestety nie działa może to ja coś robię źle :frowning:

Ale przy jakim ekranie logowania powinna ta porada działać?? tym standardowym czy tym drugim??

Właśnie nie skontaktuje się z administratorem ponieważ to ja jestem tym adninistratorem i nie mogę wejśc na to konto ani zainstalować tego programu nie wiem co jest grane :?

Szkoda że nikt nie chce mi pomóc :cry: :cry:

Czyli jednym słowem miałem rację :slight_smile:

Potwierdza to dodatkowo post pysiu

To co napisał pysiu nie pomaga dalej wyświetla sie ten sam komunikat podczas logowania się na konto admina :frowning: no nic bardzo wam wszystkim dziękuje za pomoc jutro najwyzej zadzwonię do BOK Microsoft i dowiem sie co jest nie tak :slight_smile:

Witam,

No i wiem - nie działa, zwyczajnie się nie da, co zresztą w podanym przeze mnie i pysia linku widać.

Franki , nie podłamuj mnie, zrozum, że tak po prostu jest i już :slight_smile: .

nie wejdziesz na wbudowane konto Administratora w Trybie normalnym w wersji Hom

start-> uruchom-> control userpasswords2

@Franki a w czym tkwi tak naprawde problem :?: