Jak wgrać aplikacje JAVA do telefonu Samsung Ultra Style

WItam

Mam problem otóz chce wgrac pare aplikacji java na telefon Samsung Ultra Style GT-S7350 oczywiście są one z rozdzielczością przystosowaną do wyświetlacza tego telefonu. NO i zrobiłem oddzielny folder i nazwałem go GAMES kopjuje pliki do niego jeden jest jar drugi jad i gdy próbuje zainstalowac jeden z nich to wyskakuje mi komunikat nieprawidłowy format pliku. Macie jakieś pomysły?

do samsungów nie da sie wgrac aplikacji za pomoca kabla lub karty pamieci.

trzeba pobrac na tel bezposrednio z netu.

instrukcja obslugi sie kłania oraz forum o samsungach!

Pozdrawiam

da się wgrać aplikacje Java za pomocą kabla usb, wejdź na stronę samsung-mobile.com.pl poszukaj tam czystego software (nie brandowanego) wgraj go za pomocą multiloadera i będziesz mógł kopiować gry na kartę pamięci (kablem usb) i instalować bez problemu w komórce. W najnowszym software do samsunga ta opcja jest zablokowana zaś w tych pierwszych zaraz po ukazaniu się telefonu na rynku nie. Na w/w forum znajdziesz wszystkie potrzebne Ci porady i software.

fan samsungów :smiley:

A ze swojej strony dodam, że najlepiej instalować aplikacje z plików .jad. Niektóre Samsungi mają problemy gdy aplikacje mają więcej niż 400 ileś kb i są instalowane z .jar.