Problem z podłączeniem routera TP-LINK W8901G

Kupiłem router tp-link w8901g aby podłączyć Xboxa 360 do neta , ale nie wiem jak go podłączyć .Próbowałem na różne sposoby , ale nie wychodziło mi.Jestem zielony w te sprawy.Mam Neostradę 1mb modem ZTE ZXDSL 852

Podpinasz go normalnie do sieci,łącze telefoniczne ,wpisujesz w przeglądarce 192.168.1.1,login i hasło(admin w obydwu przypadkach),nastepnie qiuck start i konfigurujesz router wg wskazówek podanych w instrukcji,tam masz dokładne parametry jakie mają być,mamnadzieję że sobie poradzisz,naprawdę nic trudnego.Do routera jest podłączony przewodnik instalacji.

Pozdrawiam

Tylko że jak podepnę kabel do routera to wtedy do modemu nie jest podpięty i gdy klikam w neostradzie połącz to się nie chce połączyć.A jak podłączyłem kablem sieciowym i wpisałem w przeglądarce ten adres 192.168.1.1 to że nie może się połączyc.

Matko przenajświętsza :o :o :o

Modem ZTE nie jest Ci potrzebny , TP-LINK ma juz wbudowany modem więc nie wpinaj modemu w … modem [-X .

Z takim podejściem to w życiu Ci to nie będzie działąć.

Wywal ten ZTE, podłącz kabel z gniazdka to TP-LINKA (gniazdo WAN) , wejdź w przeglądarkę i konfiguruj jak należy.