Jaką macie opinie o tym modelu Dell-a

Zamierzam kupić laptopa o takich właśnie parametrach Dell Inspiron 17R 5720 i5-3210M 4GB 500 GT630 HDMI http://allegro.pl/dell-inspiron-17r-5720-i5-3210m-4gb-500-gt630-hdmi-i2500958004.html prosiłbym wszystkich o opinie o tym modelu a także o modelu starszym z kartą graficzną GE 525 i ogólnie o komputerach firmy DELL. Obecnie posiadam ASUS-a i nie jestem z niego zadowolony.

DELL to bardzo dobra marka. Według mnie robi ona najwytrzymalsze komputery, (co prawda teraz działam na “składaku” lecz…) ostatni mój komputer z logo DELL wytrzymał ponad 4 lata bez żadnej usterki . DELL posiada także bardzo dobrą pomoc techniczną.

Co do komponentów zawartych w komputerze, to jest on na średniej półce, lecz wytrzyma do grania w gry typu Minecraft ( :smiley: ) czy Portal 2.

Poprzez gniazdo HDMI będziesz mógł podłączyć laptopa pod telewizor bądź dużej rozdzielczości monitor, dzięki czemu użytkowanie będzie dużo wygodniejsze.

Możesz także podłączyć rzutnik (poprzez HDMI) i przedstawiać prezentacje multimedialne w pracy.

Ja bym dorzucił kasy i kupił coś z linii biznesowych Vostro (np mniejszy Vostro 3460) jeśli po taniości lub Latitude jak masz kasę. Tak ******** duży ekran z tak małą rozdzielczością to porażka, trzeba mieć ostro zryty beret by ładować się w taki gnój.