Jaka rozdzielczość w Battlefielda 3

Witam was mogli byście mi powiedzieć jak mogę ustawić sobie grę Battlefielda 3 aby chodziła mi w miarę płynnie nie zależy mi tak bardzo na grafice lecz na tym aby w miarę dobrze chodziła ponieważ sporo za grę dałem ;/ mój główny problem to słowa się czasem powtarzają !!

mój sprzęt to Acer Aspire 5739G

Intel core 2 Duo 2.2 GHz

NVIDIA GeForce GT 240M CUDA 1GB

3GB RAM

myśle że to tyle co jest wam potrzebne ekran mam 15.6" AHA SŁYSZAŁEM ŻE MOGĘ W USTAWIENIACH NVIDIA COŚ POUSTAWIAĆ ABY GRY LEPIEJ CHODZIŁY JEŻELI WIECIE TO CO Z GÓRY BARDZO DZIEKUJĘ !!

To musisz sam pokombinować i sprawdzać jak jest najlepiej

Hmmm, NVIDIA GeForce GT 240M - strzelałbym że nawet w okolice 640x480 [o ile gra to obsługuje] - najniższa możliwa. Ogólnie ten układ graficzny w nieokrojonej wersji PCtowej ledwo oscyluje w granicach minimalnych, w okrojonej laptopowej - cóż, klapa. W panelu sterowania NVidii możesz powymuszać nieużywanie antyaliasingu, filtrowania anizotropowego etc, ale to akurat możesz również w ustawieniach gry zrobić. Następnym razem pytaj wujka google przed kupnem wymagającej gry.

A co to ma wspólnego z działem “Grafika”? Sugeruję czytać opisy działów przed założeniem tematu.