Jakiego PenDrive kupić

Witam wszystkich

Potrzebuje pomocy w wyborze pendriva. Będzie mi on służył jako dysk wymienny podłączony do radia samochodowego. Które są teraz najlepsze i najszybsza. Cena tak do 400 złotych co nie oznacza że muszę tyle wydać :smiley: . Pojemność 16 lub 32 GB

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc

viewtopic.php?f=19&t=294514

Za 400zł to już kupisz nowego kingstona 64 GB:

http://allegro.pl/item505984549_nowosc_ … _fvat.html

Zdecydowanie polecam: Corsair Flash Voyager, sam mam (wersję 8GB) i jestem bardzo zadowolony. Corsair ma bardzo dobre prędkości odczyt/zapis przy stosunkowo niskiej cenie (przynajmniej w wersji 8 i 16 GB)

Corsair PenDrive Flash Voyager 8GB prędkość odczyt/zapis: 31MB/s / 12 MB/s cena: 84 zł

Corsair PenDrive Flash Voyager 16GB prędkość odczyt/zapis: 23 MB/s / 5,5 MB/s cena: 143,45 zł

Corsair PenDrive Flash Voyager 32GB prędkość odczyt/zapis: 22 MB/s / 5,5 MB/s cena: 262,20 zł

Corsair PenDrive Flash Voyager 64GB prędkość odczyt/zapis: 22 MB/s / 5,5 MB/s cena: 561,45 zł

Przy takich cenach jak te powyżej ja bym rozważał wybór między 8 a 16, te większe są dobre ale zdecydowanie za drogie. Poszukaj sobie tez w innych sklepach internetowych, komputronik nie należy do najtańszych :smiley:

A ja odradzam takie małe chowane PQI.