Jakim programem tworzyć strony?

Witam . Chciałem stworzyć stronę a ściślej grę www . No i tu zaczyna się mój problem nie znam php ani html więc szukałem jakiegoś dobrego programu ale jakoś za dobrych nie znalazłem . Moja prośba jest taka proszę o link do pobrania takiego programu i jeśli łaska to także opisu . W programie miał bo by się dać wklejać np. obrazek z napisem sklep i doczepić do niego link że jak się kliknie w ten link to przeniesie nas do działu sklep . Mógłbym wymieniać dale funkcje jaki ma mieć ale po co przecież każdy kto się tym interesuje wie jakie funkcje ma mieć dobry program . I jeszcze jedna najważniejsza rzecz program po skończeniu strony gdy już wszystko będzie gotowe miałbym zapisywać wszystko do pliku tak jak to jest w silnikach różnych gier miałby tam być plik install aby można było zainstalować tabele do bazy danych a co najważniejsze panel administratora gry . Z góry dzięki i proszę nie usuwać tematu tylko dlatego że niejasno napisałem tylko proszę zadać konkretne pytanie to na nie odpowiem .

Nie ma programów, które pozwolą stworzyć dobrą stronę bez znajomości HTML+CSS.

Przy tworzeniu gry dojdą jeszcze PHP+JS albo AS (jeśli to ma być gra we flashu) (lub jeszcze inne kombinacje).

Można to sobie przyswoić choćby z prostych kursów w sieci, ale na pewno nie w jeden dzień.

Potem wybór oprogramowania ma już drugorzędne znaczenie (choć nadal jest ważny).

No ale jakiś programy są a podstaw to się uczę .

Poszukaj jakiegoś edytora WYSIWYG ale uprzedzam że nic ambitnego i zgodnego ze standardami tym nie stworzysz.

Z twojego opisu wnioskuję, że masz problemy z pisaniem w języku polskim… a co dopiero PHP.

Żaden program nie załatwi za ciebie roboty. Jeśli chcesz zrobić grę w edytorze WYSIWYG to możesz już przestać o tym myśleć.

Właściwie jak ty chcesz zrobić grę jeśli nie znasz żadnego języka skryptowego? Fajnie, że wiesz coś na temat tabel i baz danych, ale te tabele musisz sam zaprojektować i stworzyć, podobnie jak bazę danych. Program tego nie zrobi.

Porządną stronę pisze się - słowo kluczowe: pisze - a nie wstawia obrazki w programie. A gry przeglądarkowe tym bardziej, przecież tam cała robota to, najczęściej, PHP.

Zacznij od kursu HTMLa i CSS, potem zabierz się za podstawy PHP i MySQL. Nauka potrwa długo, ale warto.

A jeśli chodzi o program, polecam darmowy SharePoint Designer od Microsoftu. Jest naprawdę łatwy w obsłudze i tworzy kod zgodny ze standardami. Co najważniejsze, koloruje składnię. No i ma tryb WYSIWYG.

Koniecznie 2007. Wersji 2010 radzę unikać.

Wiesz, ew. możesz skorzystać z gotowego silnika np. Vallheru.

Ale jak napisali, bez PHP będzie trudno.

Korzystałem z silnika ale tak jak mówicie nie znam dobrze php ale trochę umiem . W silniku to co umiałem to pozmieniałem ale ja chce coś swojego zrobić .

JĘZYK > PROGRAM, pamiętaj