"Karta sieciowa 1394 - sterowniki

Witam.

Po zmianie systemu z visty na xp na laptopie musiałem sam znaleźć wszystkie stery w necie. Nie dokońca mi się chyba to udało bo w menadżerze jest takie coś: http://img127.imageshack.us/my.php?imag … tuulb6.png

Czy te “karta sieciowa 1394” to już dobra? Czy trzeba wgrac jakieś stery do niej? I jak znaleźć nazwę karty sieciowej (bo raczej tylko tak znajdę do niej stery)?

Pzdr

A sterowniki do karty graficznej i dźwiękowej zainstalowałeś już ?

Pobierz program Everest Ultimate Edition.

Otwórz program -> Komputer -> Podsumowanie -> spisz informacje z pozycji:

-> Mikroukład płyty głównej

-> Multimedia (karta dźwiękowa) - jeżeli nie zainstalowałeś jeszcze sterowników do karty dźwiękowej

-> Ekran (karta wideo) - jeżeli nie zainstalowałeś jeszcze sterowników do karty graficznej

-> Sieć (karta sieciowa)

Już sam nie wiem czy coś zainstalowałem czy nie więc dam wszystko:

-> Mikroukład płyty głównej

Mikroukład płyty głównej Intel Crestline-GM GM965

-> Multimedia (karta dźwiękowa) - jeżeli nie zainstalowałeś jeszcze sterowników do karty dźwiękowej

Karta dźwiękowa Realtek ALC862 @ Intel 82801HBM ICH8M - High Definition Audio Controller

-> Ekran (karta wideo) - jeżeli nie zainstalowałeś jeszcze sterowników do karty graficznej

Karta wideo Mobile Intel® 965 Express Chipset Family (128 MB)

Karta wideo Mobile Intel® 965 Express Chipset Family (128 MB)

-> Sieć (karta sieciowa)

Karta sieciowa WAN (PPP/SLIP) Interface (83.2 [TRIAL VERSION])

Pobierz i instaluj kolejno:

  1. -> Sterownik do chipsetu płyty głównej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

  2. -> Poprawka KB888111.

  3. -> Sterownik do karty dźwiękowej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

  4. -> Sterownik do karty graficznej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

Co do karty sieciowej, to spisz dane z programu Everest Home Edition (Komputer -> Podsumowanie), a nie jak pisałem wcześniej z wersji Ultimate Edition.

Ok, zaraz zacznę instalować. Karta sieciowa to:

Karta sieciowa WAN (PPP/SLIP) Interface (83.21.2.40)

Przy instalowaniu pierwszego wyświetlił się komunikat:

"Na komputerze znajduje się już oprogramowanie w wersji 9.0.0.1008, która jest nowsza od wersji instalowanej.

Czy na pewno chcesz zastąpić aktualne oprogramowanie starszą wersją?" To instalować czy nie? I te pozostałe mam zainstalowane jak się okazało :slight_smile:

Edit

To pomoże mi ktoś i poda nazwę sterowników do tej karty sieciowej?

Witam.

Ja też mam podobny problem a więc gdy podłączam kabel od routera do pc nie mam połączenia z internetem jednak mogę się podłączyć przez antenkę internetową.Przy pc swieci się pomaranczowa lampka wiec kabel jest prawidlowo podlączony gdy chce sprawdzic adres fizyczny wyskakuje mi komunikat;

“Konfiguracja IP systemu windows” i tyle.Myślę ze to sterowniki ale nie moge ich poszukac w menadżerze urządzen jest to karta 1394 moja plyta glowna to WINFAST MCP61DM2MA NFORCE SATA2 DDR2 AM2 DDR2 FV.Prosze o pomoc.